زمان مطالعه: 1 دقیقه
پست تیپاکس چند روزه میرسه؟

پست تیپاکس چند روزه میرسه؟

شرکت تیپاکس یکی از شرکت هایی است که با سابقه بیشتر از 50 سال در زمینه ارسال مرسولات در حال فعالیت است.

تیپاکس یکی از سرویس های پستی است که همه مرسولات پستی را با سرعت زیادی به دست مشتری می رساند. یکی از بارزترین ویژگی های شرکت تیپاکس این است که همه مرسولات را پیش از ارسال، بیمه می کند تا در هنگام وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی برای مرسولات، دو طرف فرستنده و گیرنده متحمل زیان نشوند. آسمونی در این بخش اطلاعات مفیدی در مورد پست تیپاکس و نمایندگی های معتبر آن به شما ارائه می دهد.

آدرس دفتر مرکزی تیپاکس

  •  تهران - میدان فردوسی - خیابان استاد نجات الهی جنوبی - پلاک 38

پست تیپاکس چند روزه میرسه؟

متوسط زمان ارسال تیپاکس بین 12 تا 48 ساعت است. اما زمان ارسال بسته با تیپاکس به فاصله مبدا و مقصد بستگی داشته و از 1 تا 5 روز کاری متغیر است. شما می توانید با وارد کردن مبدا و مقصد مورد نظر خود در وبسایت تیپاکس، از زمان تقریبی رسیدن بسته مطلع شوید و سپس نسبت به ارسال بسته خود اقدام کنید.

هزینه تیپاکس چقدر است؟

هزینه پست 14000 تومان است و همچنین روش پرداخت آن در محل می باشد به این صورت که مشتری می تواند هزینه موردنظر را در محل به مأمور پست پرداخت کند. اما لازم به ذکر است که هزینه ها با توجه با مسافت شهرها یا مناطق متغیر هستند. شما می توانید با وارد کردن مبدا و مقصد، از هزینه پست تیپاکس مطمئن شوید.

ساعت کاری پست تیپاکس

  • کلیه نمایندگی‌های تهران، در تمامی روزهای غیر تعطیل، از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح تا 18 عصر و در روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 13 فعال می‌باشند.
  • نمایندگی‌های شهرستان، در تمامی روزهای غیرتعطیل، در شیفت صبح از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 13 و در شیفت عصر از ساعت 16 تا 20 عصر و نیز در روز پنجشنبه از ساعت 9 صبح تا 13 فعال هستند.
  • آیا تیپاکس جمعه ها تعطیل است؟

تیپاکس در روزهای جمعه و تعطیلات رسمی، تعطیل است. 

لیست شعب تیپاکس در تهران و شهرستان ها همراه با شماره تلفن 

برای دسترسی به آدرس و تلفن تمام شعب تیپاکس در تهران و شهرستان ها به آدرس وب سایت رسمی شرکت تیپاکس مراجعه کنید:

https://tipaxco.com/branches/standardpoint

تلفن مرکزی اداره تیپاکس: 0218457

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «پست تیپاکس چند روزه میرسه؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
  • Sajad
  • سیاوش
  • niloofar sjd
نمایش نظرات بیشتر

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.