درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
فوتسال قهرمانی آسیا؛ تایلند- ویتنام

فوتسال قهرمانی آسیا؛ تایلند- ویتنام

آخرین بازی‌های دو گروه A و B جام ملت‌های ۲۰۲۴ فوتسال آسیا با برگزاری بازی‌های همزمان پیگیری شد.

در گروه A از ساعت ۱۴:۳۰ تیم‌های میانمار - چین و همچنین تایلند میزبان رقابت‌ها با ویتنام بازی کرد. تیم ملی فوتسال تایلند موفق شد با نتیجه دو بر یک از سد ویتنام عبور کرده و با ۹ امتیاز به عنوان صدرنشین راهی مرحله یک چهارم نهایی شود. دراین دیدار زری فتحی داور ایرانی یکی از اعضای کادر داوری مسابقه بود. در دیگر مسابقه هم تیم‌های میانمار و چین به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری سه بر یک میانمار خاتمه یافت.

به این ترتیب در جدول این گروه تایلند با ۹ امتیاز صدرنشین شد و ویتنام با ۴ امتیاز و تفاضل گل صفر در رده دوم قرار گرفت. میانمار با ۴ امتیاز و تفاضل گل منفی ۳ سوم شد و نتوانست جواز حضور در دور حذفی را کسب کند. چین هم بدون امتیاز به کار خود در این بازی‌ها پایان داد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «فوتسال قهرمانی آسیا؛ تایلند- ویتنام» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.