درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
عکس کیم سه رون و کیم سو هیون

عکس کیم سه رون و کیم سو هیون

عکس کیم سه رون و کیم سو هیون در شبکه‌های اجتماعی بسیار مرد توجه قرار گرفت و جنجال‌آفرین شد. کیم سو هیون اینروزها سریال ملکه اشک‌ها را در حال پخش دارد.

انتشار عکسی از کیم سه رون و کیم سو هیون در شبکه‌های اجتماعی باعث جنجال‌های زیادی شده است و کیم سه رون مسبب انتشار این عکس مورد انتقاد شدیدی قرار گرفت. عکس کیم سه رون و کیم سو هیون پس از انتشار بسیار پربازدید شد با اینکه این عکس فقط به مدت سه دقیقه استوری شده بود و بعد حذف شد ولی باز هم مورد توجه کاربران قرار گرفت. ماجرای انتشار عکس خصوصی کیم سه رون و کیم سو هیون را در این پست آسمونی ببینید.

سلفی کیم سه رون و کیم سو هیون

کیم سه رون (Kim Sae-ron) بازیگر معروف کره‌ای 25 مارس 2024 با انتشار یک استوری در پیج اینستاگرام خود جنجال آفرید. کیم سه رون سلفی خود و کیم سو هیون (Kim Soo-hyun) را استوری کرد و پس از چند دقیقه آنرا حذف کرد اما همین چند دقیقه کافی بود تا تصویر آنها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شود.

کاربران شبکه‌های اجتماعی این کار کیم سه رون را اشتباه دانستند و او را مورد انتقاد قرار دادند زیرا کیم سو هیون اینروزها مشغول بازی در سریال ملکه اشک‌ها است و زوج او در این سریال کیم جی وون است و این کار کیم سه رون را نوعی شیطنت عنوان کرده‌اند. کیم سو هیون این عکس را فقط یک سلفی دوستانه عنوان کرده و هر نوع رابطه عاشقانه با وی را رد کرده است.

 

نظر خود را درباره «عکس کیم سه رون و کیم سو هیون» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره عکس کیم سه رون و کیم سو هیون فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.