درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
سونگ جونگ کی در سریال ملکه اشک‌ها

سونگ جونگ کی در سریال ملکه اشک‌ها

سونگ جونگ کی پس از حضور در سریال ملکه اشک‌ها باعث سورپرایز هوادارانش شد و کاربران باری دیگر او را در نقش وینچنزو دیدند.

سونگ جونگ کی در سریال ملکه اشک‌ها حضور یافت و هوادارانش را خوشحال کرد. بازگشت وینچنزو در سریال ملکه اشک‌ها باعث ترند شدن نام او در شبکه‌های اجتماعی شده است. 

سریال ملکه اشک‌ها اینروزها بسیار پربیننده است و در قسمت هشتم سریال ملکه اشکها سونگ جونگ کی به عنوان بازیگر مهمان در نقش وکیل هونگ هه این با بازی (کیم جی وون) حضور یافت. سریال وینچنزو در سال ۲۰۲۱ ساخته شد و جزء سریال‌های پربیننده در این سال شناخته شد. کیم جی وون و سونگ جون کی قبلا هم در سریال سرگذشت آسدال همبازی هم بودند. در ادامه‌ی این پست آسمونی تصویر سونگ جونگ کی را در نقش وینچنزو که وکیل طلاق هونگ هه این در سریال ملکه اشک‌ها است، ببینید.

سونگ جونگ کی و کیم جی وون در سریال ملکه اشکها

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سونگ جونگ کی در سریال ملکه اشک‌ها» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.