درج نظر
مطالعه: 2 دقیقه
اسکاتلند در یورو 2024

اسکاتلند در یورو 2024

تیم ملی مجارستان در واپسین ثانیه ها موفق شد دروازه اسکاتلند را باز کرده و حالا برای صعود به دور دوم امیدوار باشد.

اسکاتلند صفر- مجارستان یک

برای اسکاتلند که در آخرین لحظات مسابقه با مجارستان بر توپ و میدان مسلط شده بود و به منظور رسیدن به یک گل و صعود به دور دوم به آب و آتش می زد، بدترین اتفاق ممکن در دقیقه 10+90 رخ داد و روی یک ضد حمله، کوین شوبوت دروازه این تیم را باز کرد تا مجارستان نخستین امتیازات خود در یورو را با کسب سه امتیاز باارزش کسب کند. حالا مجارها در رده سوم گروه قرار گرفته اند و با تفاضل گل 3- تنها باید به انتظار نتایج گروههای دیگر بمانند. تنها کافی است دو تیم سوم، امتیازی کمتر از مجارستان کسب کنند تا این تیم به لطف معجزه دقیقه 100 خود راهی مرحله بعد شود. در پایان مسابقه بازیکنان مجار، این برد را به بارناباش وارگا تقدیم کردند که در دقیقه 74 مسابقه با اسکاتلند دچار مصدومیت شده بود و جای خود را به مارتین آدام داد. آمار و تصاویر مسابقه را با هم می بینیم.

اسکاتلند یک سوییس یک

تیم فوتبال اسکاتلند در دومین دیدار خود در یورو مقابل سوییس به تساوی(1-1) دست یافت. اسکاتلندی ها در برابر سوییس نشانی از روز نخست نداشتند و با ارائه یک بازی هجومی توانستند در دقیقه 13 با شوت اسکات مک‌تامینی و دخالت فابین شار مدافع سوییس صاحب اولین گل مسابقه شوند. سوییسی ها در ادامه در دقیقه 26 روی اشتباه مرگبار دفاع اسکاتلند و شوت مهارنشدنی ژردان شکیری بازی را (1-1) کردند. در ادامه هرچند دو گل سوییس با بررسی ویدئویی مردود اعلام شد اما این اسکاتلند بود که در نیمه دوم بر توپ و میدان مسلط بود. اما موفق به گلزنی نشد تا مسابقه با تساوی خاتمه یافته و سوییس چهار امتیازی و اسکاتلند یک امتیازی شوند. آمار و تصاویر مسابقه را مشاهده می کتید.

آلمان 5 اسکاتلند یک

تیم ملی فوتبال آلمان در دیدار افتتاحیه جام ملتهای اروپا 2024 موفق شد اسکاتلند را (5-1) شکست دهد. در این مسابقه آلمان مسابقه را هجومی شروع کرد و در دقیقه دهم توسط فلورین ویرتس به گل نخست مسابقه دست یافت. جمال موسیالا برتری آلمان را در دقیقه 19 دو برابر کرد و در شرایطی که به نطر رسید نیمه نخست با همین نتیجه به سود ژرمن ها خاتمه می یابد، رایان پورتئوس با تکلی خشن روی ایلکای گوندوغان از زمین مسابقه اخراج شد و یک پنالتی به آلمان داد که این پنالتی توسط کای هاورتس در دقیقه 1+45 به گل سوم مانشافت بدل شد.

نیمه دوم با برتری المان مقابل تیم ده نفره اسکاتلند ادامه پیدا کرد. نیکلاس فولکروگ در دقیقه 68 با شوتی سنگین از فاصله 15 متری گل چهارم را به ثمر رساند و در شرایطی که گل بعدی ژرمن ها توسط کمک داور ویدئویی آفساید اعلام شد، آنتوینو رودیگر در دقیقه 87 با ضربه سر دروازه تیم خودی را گشود تا اولین گل اسکاتلند به این شکل به ثمر برسد.

امره جان در دقیقه 3+90 آخرین گل مانشافت را به ثمر رساند تا آلمان با برتری(5-1) در این دیدار به بهترین برد تاریخ خود در مسابقات یورو دست پیدا کند.

آمار و ارقام این مسابقه را با هم مشاهده می کنیم.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «اسکاتلند در یورو 2024» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.