درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
بلیت‌ فروشی دیدار تیم‌های سپاهان و ملوان آغاز شد

بلیت‌ فروشی دیدار تیم‌های سپاهان و ملوان آغاز شد

سامانه فروش بلیت مصاف فولاد مبارکه سپاهان و ملوان بندرانزلی از ساعت ۱۰ امروز (سه‌شنبه) در دسترس عموم قرار گرفت.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در اطلاعیه‌ای از هواداران خود تقاضا کرد بلیت مسابقه را فقط از سامانه معرفی شده دریافت کرده و به هیچ عنوان بدون دریافت بلیت به ورزشگاه مراجعه نکنند. باشگاه سپاهان اعلام کرد: هواداران دارنده «باساکارت» می‌توانند بلیت مسابقه را با ۴۰ درصد تخفیف از سامانه دریافت کنند.

به گزارش آسمونی، دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و ملوان بندرانزلی در چارچوب مرحله یک چهارم جام حذفی ساعت ۱۹:۳۰ روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت در ورزشگاه «نقش‌ جهان» اصفهان برگزار خواهد شد. بر اساس آنچه در سامانه بلیت‌فروشی قابل مشاهده است، سپاهان و ورزشگاه نقش جهان در این دیدار پذیرای بانوان هوادار سپاهان نیستند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بلیت‌ فروشی دیدار تیم‌های سپاهان و ملوان آغاز شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.