درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات MVM مدیران خودرو اعلام شد

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات MVM مدیران خودرو اعلام شد

بخشنامه جدید مدیران خودرو با عرضه نقدی و اقساطی چهار مدل خودرو MVM‌ از روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ فعال می‌شود. ثبت‌نام در این طرح تنها به وسیله مراجعه به نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو امکان‌پذیر است.

بخشنامه جدید مدیران خودرو با عرضه نقدی و اقساطی چهار مدل خودرو MVM‌ از روز دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ فعال می‌شود. ثبت‌نام در این طرح تنها به وسیله مراجعه به نمایندگی‌های مجاز مدیران خودرو امکان‌پذیر است.

در طرح فروش جدید، چهار خودرو از برند MVM به نام‌های X22 Pro دنده دستی، X33 Cross دنده دستی، X33 Cross دنده CVT و آریزو ۵ IE FL به صورت نقد و اقساط به عرضه درمی‌آیند. مبلغ پیش‌پرداخت به صورت منعطف و حداقل ۶۰ درصد اعلام شده است. باقی مبلغ خودرو به شیوه اقساط ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه، ۳۶ ماهه، ۴۸ ماهه یا ۶۰ ماهه از مشتریان دریافت می‌شود. خودروها ۴۵ روز پس از تکمیل وجه در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

در طرح فروش نقد و اقساط محصولات مدیران خودرو ویژه اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳، خودرو X22 Pro MT با قیمت مصوب ۷۱۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، خودرو X33 Cross MT با قیمت مصوب ۸۰۹ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، خودرو X33 Cross CVT با قیمت ۹۰۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و در نهایت آریزو ۵ آي‌ای اف‌ال با قیمت ۱ میلیارد و ۱۰۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. همان‌طور که گفته شد، برای خرید این خودروها به صورت قسطی حداقل می‌بایست ۶۰ درصد بهای خودرو را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت واریز کرد. مابقی پول در قالب اقساط ۱ الی ۵ ساله از خریدار دریافت می‌شود. مبلغ هر چک بستگی به پیش‌پرداخت ابتدایی دارد.

تسهیلات به صورت منعطف و حداکثر تا ۴۰ درصد در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. سود انصراف به صورت سالانه محاسبه شده و ۱۲ درصد است. جزئیات دقیق بخشنامه جدید مدیران خودرو را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات MVM در اردیبهشت ۱۴۰۳

نام خودرو/ شرایط X22 Pro MT X33 Cross MT X33 Cross CVT Arrizo 5 IE FL
مبلغ خودرو (تومان) ۷۱۶.۵۰۰.۰۰۰ ۸۰۹.۱۰۰.۰۰۰ ۹۰۶.۲۰۰.۰۰۰ ۱.۱۰۲.۵۰۰.۰۰۰
پیش‌پرداخت منعطف حداقل ۶۰ درصد
تسهیلات منعطف حداکثر ۴۰ درصد
مدت اقساط ۱ الی ۵ سال
سود تسهیلات ۲۳ درصد
سود انصراف ۱۲ درصد سالیانه
رنگ بندی سفید، مشکی، نوک‌مدادی
موعد تحویل ۴۵ روز کاری پس از تکمیل وجه خودرو
: برای دریافت مشاوره درباره شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات MVM مدیران خودرو اعلام شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات MVM مدیران خودرو اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.