درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
رومانی در یورو 2024

رومانی در یورو 2024

تیم دیدار دو تیم رومانی و اسلواکی(1-1) تمام شد تا هر دو تیم راهی مرحله بعدی مسابقات شوند.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

رومانی یک اسلواکی یک

نتایج گروه پنجم یورو طوری رقم خورد که دو تیم رومانی و اسلواکی با یک مساوی، هر دو راهی مرحله بعد مسابقات می شدند. به این ترتیب وقتی گل دقیقه 24 اوندری دودا با پنالتی دقیقه 37 رازوان مارین جبران شد، دو تیم سعی کردند در هوای بارانی با یکدیگر مماشات کرده و سرانجام با این تساوی هر دو به مرحله بعد رفتند. معلوم نیست آیا تنها اتفاق سبب شد که اسلواکی حریف انگلیس شود و رومانی حریف هلند یا این در اثر برنامه ریزی دقیق انگلیسی ها رقم خورد؟ انگلیس اگر اسلوونی را شکست داده بود، اسلوونی به عنوان تیم سوم گروه حذف می شد و به این ترتیب انگلیس در این مرحله حریف هلند می شد. اما حالا انگلیس حریف اسلواکی است و رومانی حریف هلند خواهد شد! تصاویر بازی را با هم می بینیم.

رومانی 3 اوکراین صفر

تیم فوتبال رومانی در دیداری یک طرفه موفق شد(3-0) اوکراین را در هم بکوبد. تیم فوتبال رومانی در دیداری آسان موفق شد با سه گل نیکولائه استانچیو(29)، رازوان مارین(53) و دنیس دراگوس(57) در برابر اوکراین به پیروزی برسد. رومانی در دیدارهای دوستانه خود عملکرد قابل قبولی نداشت و همین امر سبب شده بود که کمتر کسی امیدی به این تیم داشته باشد، اما شاگردان یوردانسکو به لطف گل حیرت انگیز استانچیو از حریف پیش افتادند و در نیمه دوم نیز این برتری را افزایش دادند تا به صدر جدول گروه صعود کنند. آمار و تصاویر این مسابقه را هم مشاهده می کنیم.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «رومانی در یورو 2024» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.