درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
شرایط فروش نقدی ریسپکت 2 اعلام شد

شرایط فروش نقدی ریسپکت 2 اعلام شد

شرکت بهمن موتور طرح فروش فوری محصول ریسپکت 2 را ویژه اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌نماید. این طرح از روز سه‌شنبه هفته آینده، مورخ 1403/02/18 آغاز خواهد شد.

شرکت بهمن موتور طرح فروش فوری محصول ریسپکت 2 را ویژه اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌نماید. این طرح از روز سه‌شنبه هفته آینده، مورخ 1403/02/18 آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند تا ساعت 24 روز پنجشنبه 1403/02/20 و یا تا زمان اتمام ظرفیت محدود این طرح، برای ثبت نام اقدام نمایند.

به گزارش آسمونی، ثبت نام متقاضیان صرفاً به صورت آنلاین و از طریق پورتال جامع ایرانی کار به نشانی bahman.iranecar.com امکان‌پذیر خواهد بود. شرکت بهمن موتور شرایط و ضوابط خاصی را برای این طرح در نظر گرفته است که رعایت آن‌ها برای متقاضیان الزامی می‌باشد. در صورت عدم رعایت این ضوابط و یا فقدان شرایط لازم از سوی متقاضی، ثبت نام ایشان به صورت یکطرفه از سوی شرکت لغو خواهد شد و وجوه واریزی نیز به حساب مبدأ عودت داده می‌شود.

در این طرح، خودروی ریسپکت 2 مدل 1403 با رنگ‌های سفید و مشکی و تریم مشکی به فروش خواهد رسید. بهای فروش کارخانه این خودرو 9,477,000,000 ریال و قیمت نهایی آن برای متقاضیان 11,575,630,000 ریال تعیین شده است. روش فروش این محصول به صورت نقدی خواهد بود و در صورت انصراف متقاضی از خرید، 17.5 درصد سود سالیانه از وجوه واریزی کسر خواهد شد. همچنین در صورت تأخیر در تحویل خودرو، 2.5 درصد جریمه ماهانه برای متقاضی در نظر گرفته شده است.

انتخاب رنگ خودرو براساس ظرفیت موجود، اولویت درخواست و اولویت واریز وجه توسط متقاضیان صورت می‌پذیرد. ظرفیت انتخاب این محصول محدود است و واریز وجه نیز بر اساس ظرفیت باقی‌مانده و اولویت درخواست متقاضیان انجام خواهد شد. زمان تحویل این خودروها برای هفته اول تیرماه 1403 پیش‌بینی شده است.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «شرایط فروش نقدی ریسپکت 2 اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.