درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
قیمت همستر کامبت مشخص شد

قیمت همستر کامبت مشخص شد

توکن همستر کامبت در صرافی kucoin وارد مرحله پیش‌عرضه شده و در حال حاضر ۰.۰۰۰۱ دلار قیمت‌گذاری شده است.

توکن همستر کامبت در صرافی kucoin وارد مرحله پیش‌عرضه شده و در حال حاضر ۰.۰۰۰۱ دلار قیمت‌گذاری شده است. البته این قیمت، قیمت نهایی نیست و ممکن است تغییر کند. همچنین مشخص نیست که به چه نسبتی از سکه‌ها و پروفیت‌های جمع‌آوری شده توسط کاربران توکن تعلق خواهد گرفت. اخیرا هم صرافی چینی Gate.io پیش‌عرضه همستر را به طور محدود شروع کرده که در حال حاضر به‌طور میانگین ۰.۰۰۰۱ دلار قیمت‌گذاری شده است.

به گزارش آسمونی، همستر کامبت یک بازی تلگرامی از نوع Tap to Earn است که کاربران با ضربه زدن روی آن توکن جمع می‌کنند. این توکن‌ها ممکن است در آینده بین بازیکنان توزیع شود. طبق اعلام کانال تلگرام رسمی همستر کامبت، تعداد بازیکنان فعال این بازی از مرز ۱۵۰ میلیون نفر عبور کرده است که آمار قابل‌توجهی است. همستر کامبت در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز طرفدار زیادی دارد و برای مثال در یوتیوب بیش از ۲۲ میلیون دنبال‌کننده و در شبکه اجتماعی ایکس بیش از ۷ میلیون فالوور دارد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «قیمت همستر کامبت مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.