زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی یکی از پربازدیدترین سایت های ایران

معرفی یکی از پربازدیدترین سایت های ایران

به گزارش فناوری آسمونی ، سایت نام آشنای "تارنماهای مفید ایرانی” یا پیوندها...

پربازدیدترین سایت ایران

سایت نام آشنای "تارنماهای مفید ایرانی” یا پیوندها (peyvandha.ir) بعد از سایتهای گوگل و یاهو زمانی پربازدیدترین سایت در ایران است و در رتبه بندی کشوری الکسا، مقام 33 را دارد!؟

 آیا می‌دانید؛ این سایت با شعار زیبای "پیوندها متعلق به همه ایرانیان است و در آن هزاران تارنمای مفید ایرانی به کاربران ایرانی و علاقمندان ایران در سراسر جهان معرفی می‌شود” و ارائه خدمات وعده داده شده توانست تا امروز رتبه جهانی 1,779 را در سایت الکسا به خود اختصاص دهد!؟
آیا می‌دانید؛ بر اساس آمار الکسا، رتبه این سایت در انگلیس 1513 و در آمریکا 14512 می‌باشد؟!
آیا می‌دانید؛ تا امروز 1,461 سایت، به پیوندها دات آی آر پیوند داده اند!؟
آیا می‌دانید؛ 100% کاربران ایرانی اینترنت حداقل یکبار با این سایت روبرو شده اند!
آیا می دانید؛ این سایت در بیشتر اوقات، بی آنکه شما وارد سایت فیلتر شده ای شوید ، برایتان باز می شود؟ آنهم به شکل کاملاً اجباری؟! (البته به جز کلیک کردن بر روی آدرس های فیلتر شده که طبعاً باید تماشای این سایت را پذیرا باشید)
رتبه این سایت محبوب در گوگل 4 می‌باشد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «معرفی یکی از پربازدیدترین سایت های ایران» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.