درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
قهرمانی خاتون بم در لیگ برتر فوتبال بانوان

قهرمانی خاتون بم در لیگ برتر فوتبال بانوان

تیم خاتون بم در آخرین هفته لیگ برتر 6 بر یک ایساتیس کران فارس را شکست داد و با 46 امتیاز دهمین قهرمانی خود را مقتدرانه‌تر جشن گرفت.

هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال بانوان چهارشنبه برگزار شد و خاتون بم 6 بر یک ایساتیس کران فارس را شکست داد و با 46 امتیاز دهمین قهرمانی خود را مقتدرانه‌تر جشن گرفت. ملوان بندرانزلی نیز 4 بر صفر آوا تهران را شکست داد و با 43 امتیاز نایب قهرمان شد. شهرداری سیرجان نیز با 35 امتیاز در رده سوم قرار گرفت. در مراسم جشن قهرمانی، رئیس فدراسیون فوتبال حضور داشت و جام قهرمانی را به اعضا تیم خاتون اهدا کرد. نتایج هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال بانوان به شرح زیر است:

فرا ایساتیس کران فارس یک - خاتون بم 6

آوا تهران صفر - ملوان بندرانزلی 4

سپاهان 2 - پیکان صفر 

پالایش گاز 4 - کانی کردستان یک

در پایان لیگ برتر فوتبال بانوان دو تیم آوا و فرا ایساتیس به لیگ دسته یک سقوط کردند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «قهرمانی خاتون بم در لیگ برتر فوتبال بانوان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.