درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
ایتالیا در یورو 2024

ایتالیا در یورو 2024

تیم ملی ایتالیا به لطف گلی که در دقیقه 8+90 وارد دروازه کرواسی کرد، توانست جایگاه دوم گروه دوم را از آن خود سازد.

ایتالیا 1 کرواسی 1

لوکا مودریچ در دقیقه 55 پشت ضربه پنالتی ایستاد که می توانست کرواتها را به جایگاه دوم گروه برساند. هرچند ضربه مودریچ توسط دوناروما مهار شد، اما پیرمرد کروات در ریباند، توپ را گل کرد تا کرواسی به جایگاه دوم گروه صعود کند. اما این پایان کار نبود و در هشتمین دقیقه وقتهای تلف شده، ماتیا زاکانیی دروازه کرواسی را گشود. گلی که ایتالیا را با 4 امتیاز به رده دوم گروه رساند و کرواسی 2 امتیازی با قرار گرفتن در رده سوم گروه از مسابقات حذف شد. آمار و تصاویر مسابقه را با هم می بینیم.

 

اسپانیا یک ایتالیا صفر

برای اسپانیا نتیجه مسابقه مقابل ایتالیا چندان گویا نبود. اسپانیا نمایشی هجومی در برابر ایتالیا داشت و فرصت های زیادی را در نیمه نخست از دست داد و در نیمه دوم هم یک بار شوت سهگین ویلیامز به تیر دروازه دونارما برخورد کرد. اما سرانجام اسپانیا در موقعیتی به گل رسید که کسی بختی برای گل شدن آن قائل نبود. یک سانتر از جناح چپ اسپانیا در بین راه به یکی دو نفر برخورد کرد و با دفع ناقص سنگربان ایتالیا همراه شد تا توپ برگشتی به ریکاردو کالافیوری برخورد کرده و در دقیقه 55 نتیجه(1-0) شود. با این نتیجه اسپانیا 6 امتیازی شد و صدرنشینی خود را در گروه قطعی ساخت و ایتالیای سه امتیازی نیز در رده دوم باقی ماند. آمار و تصاویر این بازی را مشاهده می کنید.

آلبانی یک ایتالیا دو

شروع مسابقه برای آلبانی بی نظیر بود و این تیم سریع ترین گل تورنمنت را در دقیقه اول مسابقه وارد دروازه ایتالیا کرد. ندیم بایرامی همه را به خلق یک شگفتی امیدوار کرد. اما آلبانی چنین قدرتی نداشت و طی یک ربع همه چیز را از دست رفته دید. الساندرو باستونی(11) و نیکولو بارلا(16) دو بار برای ایتالیا گلزنی کردند که همین دو گل برد و سه امتیاز مسابقه را نصیب ایتالیا ساخت. آمار مسابقه و تصاویر دیدار را مشاهده می کنید:

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ایتالیا در یورو 2024» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.