درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
آپدیت ۱۷.۵ iOS منتشر شد

آپدیت ۱۷.۵ iOS منتشر شد

اپل پس از یک ماه آزمایش سرانجام آپدیت ۱۷.۵ iOS را معرفی کرد. در این آپدیت شاهد چندین قابلیت جدید و کاربردی خواهیم بود.

با استفاده از آپدیت iOS 17.5 پشتیبانی از برنامه‌های وب در اتحادیه اروپا امکان پذیر می‌شود. این قابلیت به توسعه‌دهندگان این امکان را فراهم می‌کند تا برنامه‌های خود را مستقیماً در وب سایت‌های خود ارائه دهند. کاربران آیفون می‌توانند برنامه‌های iOS را بدون نیاز به اپ استور از وب سایت‌های توسعه‌دهندگان دانلود کنند.

به گزارش آسمونی، اپل همچنین با اضافه کردن حالت آفلاین به سرویس News+ تجربه کاربری آن را بهبود بخشیده است. بدین ترتیب کاربران می‌توانند جدیدترین اخبار را بدون اتصال به اینترنت مشاهده کنند. از دیگر تغییرات جدید می‌توان به قابلیت تشخیص ردیاب‌های GPS شخص ثالث و ویژگی Repair Status اشاره کرد.

کاربران با استفاده از این قابلیت اکنون می‌توانند بدون خاموش کردن Find My و Activation Lock آیفون خود را به تعمیرگاه بفرستند. اپل همچنین بخش‌های ویجت پادکست و Mobile Device Management را به‌روزرسانی کرده است. این به روز رسانی در حال حاضر برای همه مدل‌های آیفون پشتیبانی شده در دسترس قرار دارد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «آپدیت ۱۷.۵ iOS منتشر شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.