زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرز تهیه آیس کافی یا یخ قهوه

طرز تهیه آیس کافی یا یخ قهوه

آیس کافی یکی از نوشیدنی‌های پرطرفدار در کافه‌های جهان و همینطور ایران است. طعم دلچسب این نوشیدنی را بسیاری می پسندند.

آیسد کافی یا آیس کافی یکی از نوشیدنی‌های لذیذ و خوش طعم روزهای گرم سال است. آیس کافی از قطعات کوچک یخ و قهوه غلیظ تهیه می‌شود و نوشیدنی بسیار خوشمزه‌ای است. در این پست آشپزی آسمونی، طرز تهیه دو مدل از آیس کافی را برای شما انتخاب کرده‌ایم که در ادامه می‌بینید.

طرز تهیه آیس کافی معمولی

طرز تهیه این نوشیدنی بسیار ساده است. قهوه غلیظ را دم کنید. کمی خامه به آن اضافه کنید. نصف قاشق چای‌ خوری شکر یا چند حبه قند در آن حل کنید. یک لیوان بلند را پر از یخ کنید و قهوه را روی آن بریزید.

طرز تهیه آیس کافی شکلاتی

قهوه غلیظ دم کنید. تا قهوه‌تان هنوز داغ است چند تکه شکلات در آن حل کنید. یک لیوان بلند را پر از یخ کنید و قهوه شکلاتی را روی آن بریزید. کمی خامه زده‌ شده روی آن اضافه کنید.

iced-coffee
طرز تهیه آیس کافی یا یخ قهوه
طرز تهیه آیس کافی یا یخ قهوه ؛ معمولی و شکلاتی
آیس کافی معمولی و شکلاتی
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «طرز تهیه آیس کافی یا یخ قهوه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.