1 نظر
مطالعه: 1 دقیقه
طرز تهیه نوشیدنی سیب و نعناع

طرز تهیه نوشیدنی سیب و نعناع

نوشیدنی سیب و نعناع برای تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید است. هم سیب و هم نعناع جزء مواد غذایی پرخاصیت می‌باشد که باید هر روز از آن بهره برد.

نوشیدنی سیب و نعناع یکی از نوشیدنی‌های خوشمزه و مفید است که می‌توان در همه فصل‌ها آن‌را تهیه کرد. در فصل بهار و تابستان می‌توان از مقدار کمی یخ استفاده کرد و در روزهای سرد پاییز و زمستان بدون یخ سرو کرد. در هوای سرد به‌خصوص هنگام آلودگی هوا، نوشیدنی سیب و نعنا را فراموش نکنید. در هنگام افطار یا سحری با نوشیدن سیب و نعناع، برای روز بعد تشنه نخواهید شد. اگر از طرفداران آب سیب هستید با آسمونی همراه باشید و طرز تهیه نوشیدنی سیب و نعنا را آموزش ببینید.

نوشیدنی سیب و نعناع

مواد لازم برای تهیه نوشیدنی سیب و نعناع

لیمو ترش ۱ عدد
سیب درشت ۱ عدد
نعنای تازه ۶ برگ
شکر ۱ ق غ
آب سیب ۱۰۰ میلی‌لیتر

طرز تهیه نوشیدنی سیب و نعناع

در ابتدا لیموترش را پوست کنده و بعد از خارج کردن تخم‌ها، چهار قاچ کرده و در مخلوط کن بریزید. گوشت میوه لیموترش، برگ‌های تازه نعنا و شکر را هم در محفظه مخلوط کن ریخته و آب سیب را هم بیفزایید و پس از مخلوط کردن در لیوان مورد نظر سرو کنید.

نکته: اگر طعم کرفس را دوست دارید می‌توانید تکه‌ای از ساقه کرفس را به مواد محتویات مخلوط‌کن اضافه کنید.

 

نظر خود را درباره «طرز تهیه نوشیدنی سیب و نعناع» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره طرز تهیه نوشیدنی سیب و نعناع فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.