درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
بستنی با موز

بستنی با موز

بستنی یکی از دسرهای خوشمزه فصل بهار و تابستان است که می‌توان آنرا به راحتی در خانه تهیه کرد و از آن لذت برد. در این پست آسمونی با ما باشید.

بستنی با موز بسیار لذیذ است. فصل امتحانات و درس‌خواندن‌های فشرده در راه است و بعد از ظهرهای طولانی که بخواهید درس بخوانید. پس به این فکر افتادیم که روش ساخت یکی از بهترین عصرانه‌ی مقوی و خوش‌طعمی که می‌شناسیم را در آسمونی برایتان بگوییم. پس در ادامه با ما باشید و طرز تهیه یک بستنی خوشمزه را آموزش ببینید.

بستنی با موز

مواد لازم برای تهیه بستنی با موز

مواد مورد نیاز خاصی هم ندارد فقط کافی‌ست مقداری بستنی لیتری داشته باشید و کمی شیر و چند موز، تقریبا برای هر نفر یک یا دو موز کافی‌ست.

  • بستنی
  • شیر
  • موز

طرز تهیه بستنی با موز

موز را به شکل افقی خرد کنید. برای حدود 2 ساعت بگذارید داخل فریزر بماند. سپس موزها را با کمی شیر داخل مخلوط‌کن بریزید و خوب مخلوط کنید. دقت کنید مقدار شیر خیلی کم باشد، فقط در حدی که به تیغه‌های مخلوط کن فشار نیاید ولی نباید مخلوط موز را رقیق کند. سپس بستنی را به ترکیب داخل مخلوط‌کن اضافه کنید و اجازه دهید باهم مخلوط شوند. چند اسکوپ از این بستنی موزی با ترکیب‌های مختلف، یک عصرانه خنک و خوش‌مزه برای بعدازظهر‌های گرم و طولانی می‌سازد.

: برای دریافت مشاوره درباره بستنی با موز فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بستنی با موز» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.