درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
گرجستان در یورو 2024

گرجستان در یورو 2024

پرتغال در دیداری عجیب دو گل از گرجستان خورد تا تیم کم شانس این گروه به روند 17 بازی بدون شکست پرتغال خاتمه دهد.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

پرتغال صفر- گرجستان 2

تصاویر و آمار به شکلی کامل گویای اتفاقات بازی پرتغال و گرجستان نیست. پرتغال در ظاهر به یکی دو بازیکن اصلی خود استراحت داده بود اما سایرین را به نبرد با گرجستان فرستاده بود. گرجستان هم در ابتدا به نظر می رسید شخصیت برد مقابل پرتغال را ندارد اما وقتی خویچا کواراتسخلیا تنها بعد از 2 دقیقه دروازه پرتغال را گشود همه چیز دگرگون گشت. این دگرگونی وقتی نمایان شد که پرتغال در زدن گل به حریف خود ناکام ماند و در دقیقه 57 با بازبینی ویدئویی و پنالتی گئورگ میکائوتادزه گل دوم را نیز دریافت کرد. از آن به بعد همگان تیمی را دیدند که نه خستگی می شناخت و نه نیازی به بازی دفاعی می دید. به طوری که چند بار با ضد حملات خود تا آستانه کسب گل سوم هم پیش رفت! سرانجام گرجستان در استادیومی سراسر طرفدار گرجستان، با لیاقت پرتغال را برد و حریف اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی شد. آمار و تصاویر بازی را با هم می بینیم.

گرجستان 1 جمهوری چک 1

تیم ملی گرجستان با تساوی(1-1) مقابل جمهوری چک نخستین امتیاز خود را در تاریخ یورو به دست آورد. پاتریک شیک که در دوره قبل یورو زیباترین گل تورنمنت را به ثمر رسانده بود، در دقیقه 59 مسابقه با گرجستان هم گلزنی کرد. حسن این گل جلوگیری از شکست چکها بود. گرجستان در دقیقه 4+45 توسط جئورجس میکائوتادزده از روی نقطه پنالتی صاحب گل شد تا مسابقه دو تیم (1-1) به پایان رسیده و گرجستان نخستین امتیاز خود در تاریخ یورو را به دست آورد.

نکته عجیب مسابقه حضور گیورگی گولسیانی بازیکن پرسپولیس برای گرجستان در این مسابقه بود. گولسیانی که به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شده بود، به دلیل زودتر وارد شدن به میدان از داور کارت زرد گرفت تا در دقیقه 81 از داور کارت گرفته باشد و در دقیقه 82 وارد میدان شده و عملا سریع ترین اخطار یک بازیکن تعویضی را در تاریخ یورو دریافت کرده باشد!

آمار و تصاویر مسابقه را مشاهده می کنید:

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «گرجستان در یورو 2024» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.