کسب وکارهای مجازی یکی از جدیدترین روش های کسب درآمد در جهان است. در ایران نیز به دلیل رواج کسب وکارهای مجازی، برای آن انجمن و اتحادیه تشکیل شده است. اگر می خواهید با اتحادیه کسب وکارهای مجازی آشنا شوید این بخش آسمونی را جتما مطالعه نمایید چرا که به معرفی اتحادیه کسب وکارهای مجازی می پردازیم.

معرفی اتحادیه کسب و کارهای مجازی

اتحادیه کسب و کارهای مجازی سعی دارد تا با هموارتر ساختن مسیر اخذ مجوز، از کسب و کارهای مجازی و نوپا حمایت کند. این اتحادیه خدماتی از قبیل صدور و پیگیری مجوز، امکان جست‌و‌جوی فعالیت‌های دارای مجوز از اتحادیه و پیگیری شکایت از کسب و کارهای مجوزدار را ارائه می‌‌کند.

چشم انداز اتحادیه کسب و کارهای مجازی

پوشش کسب و کارهای دارای نماد اعتماد در تهران،کسب جایگاه برتر برند قابل اتکا از دید خریداران اینترنتی، جهت تشویق ایشان به خرید اینترنتی،کسب کرسی در حداقل دو بخش/ زیر بخش دولتی که در تصمیم گیری های مرتبط با کسب و کارهای اینترنتی نقش دارند،تلاش در جهت تبدیل انجمن به کانون کشوری،

ماموریت اتحادیه کسب و کارهای مجازی تهران

انجمن کسب و کارهای اینترنتی می کوشد تا با ایجاد بستری مناسب برای تمامی نقش آفرینان فعال در زیست بوم (اکوسیستم) فناوری اطلاعات علاوه بر اینکه به حمایت کسب و کارهای فعال بپردازد؛ بستری حمایت گر و پویا جهت رشد شرکت های نوپا (استارت آپ ها) باشد، چرا که بر این امر واقف است رشد اقتصادی کشور عزیزمان و اشتغال فرزندانمان در گرو رشد روز افزون این عرصه نهفته است، انجمن بر این امر اذعان دارد که حضور حمایت گر دولت در این عرصه ضامن رشد و توسعه این زیست بوم (اکوسیستم) است و بر خود لازم می داند با حضور در مجامع دولتی و قانونگذاری و با ارائه دغدغه ها، در نقش آفرینی دولتی موثر باشد؛ از سوی دیگر انجمن می کوشد تا با همراهی اعضای خود حامی مصرف کنندگان باشد تا بدین ترتیب فرهنگ نوینی که این زیست بوم (اکوسیستم) فراهم آورده است را در راستای خدمت به مردم سرزمینمان ایران استفاده نماید چرا که براستی ایشان شایسته بهترین ها هستند.

آدرس و شماره تماس اتحادیه کسب و کارهای مجازی

آدرس تهران، خیابان آزادی ، اسکندری شمالی ، پلاک 3 ساختمان یکتا طبقه 4 واحد 7
شماره تماس 02166911115
وبسایت https://ecunion.ir
نظر خود را درباره «اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی (ای سی یونیون)» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی (ای سی یونیون) فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.