درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
دانمارک در یورو 2024

دانمارک در یورو 2024

تیم ملی دانمارک با تساوی مقابل صربستان؛ در رده دوم گروه خود قرار گرفت.

دانمارک صفر- صربستان صفر

دانمارک در برابر صربستان حرفی برای گفتن نداشت و در اواخر مسابقه چیزی نمانده بود که دروازه خود را باز شده ببیند. در صورت تحقق این امر، دانمارک باید خیلی زود رقابتهای یورو را ترک می کرد. با تساوی بدون گل در این مسابقه، صربستان با 2 امتیاز از جام وداع کرد و دانمارک تنها با یک امتیاز برتری نسبت به صربستان و نفاضل گل مساوی با اسلوونی، به خاطر کارت زرد کمتر در رده دوک گروه قرار گرفت. دانمارکی ها در دوره قبل هم تنها با 3 امتیاز در گروه خود دوم شدند اما با این تفاوت که در آن دوره یک مسابقه خود را بردند و در دو دیدار نیز شکست خوردند. هرچند نمی توان این دو تورنمنت را با هم مقایسه کرد. دانمارک در دوره قبل به خاطر بیماری قلبی کریستین اریکسن دچار یک شوک به موقع شدند که روند حرکتی این تیم را دستخوش تغییر کرد. اما این بار بسیاری از بازیکنان دانمارک سه سال پیرتر شده اند و اثری از جسارت دوره قبل در آنها نیست. به همین خاطر می توان پیش بینی کرد که این بار دیگر دانمارک خیلی زودتر از دوره قبل به خانه بازگردد؛ در حالی که دوره پیش این تیم به جمع چهار تیم برتر جام رسیده بود. 

انگلستان یک- دانمارک یک

انگلیس همانند مسابقه با صربستان در برابر دانمارک هم گل نخست مسابقه را ثمر رساند. این گل توسط هری کین در دقیقه 18 به ثمر رسید که تنها 69 دقیقه در میدان ماند و در این دقیقه جای خود را به اوله واتکینز داد. انگلیسی ها برخلاف بازی گذشته این بار در حفظ نتیجه ناکام بودند و در دقیقه 34 مورتن هیولمند روی پاس ویکتور کریستنسن برای دانمارک گلزنی کرد تا این مسابقه با تساوی(1-1) خاتمه یابد. دانمارک حالا با دو مسابقه صاحب دو امتیاز است و در کنار اسلوونی در رده دوم گروه قرار دارد. آمار و تصاویر مسابقه را با هم می بینیم.

دانمارک یک- اسلوونی یک

تیمهای فوتبال اسلوونی و دانمارک نخستین دیدار خود در یورو را با تساوی به پایان رساندند. کریستین اریکسن که سه سال قبل در یورو دچار حمله قلبی شده بود، این بار در دقیقه 17 یورو را با گلزنی برای دانمارک آغاز کرد تا دینامیت ها به یک برد باارزش امیدوار شوند. این نتیحه تا دقیقه 77 پابرجا بود تا این که به دنبال یک دفع ناقص کرنر، یانژا با شوتی از پشت محوطه جریمه که با برخورد به مدافعین حریف تغییر جهت داد، دروازه کاسپر اشمایکل را گشود و مسابقه با تساوی به پایان رسید. آمار و تصاویر این مسابقه را مشاهده می کنید.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «دانمارک در یورو 2024» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.