درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
شرایط فروش اقساطی دایون Y7 اعلام شد

شرایط فروش اقساطی دایون Y7 اعلام شد

شرکت صنایع خودروسازی ایلیا شرایط جدیدی را برای فروش دایون Y7، اعلام کرده است.

برنامه فروش علی الحساب دایون Y7 را با هدف تسهیل فرایند خرید این خودرو برای متقاضیان آغاز نموده است. براساس این طرح، خریداران محترم باید در ابتدا مبلغ 812 میلیون تومان را به صورت علی الحساب پرداخت نمایند. قیمت نهایی این خودرو در زمان تحویل و با ارسال دعوتنامه به مشتریان، اعلام خواهد شد. نکته حائز اهمیت در این شرایط فروش آن است که سود مشارکت برای خریداران 24 درصد، سود تاخیر در تحویل 36 درصد و سود انصراف نیز 9 درصد به صورت سالانه در نظر گرفته شده است. همچنین، زمان تحویل این خودروها حداکثر 90 روز پس از ثبت نام خواهد بود.

به گزارش آسمونی، یکی از بخش‌های این شرایط فروش، امکان استفاده از تسهیلات بانکی برای تکمیل وجه نهایی است. به این صورت که مشتریان می توانند تا سقف 700 میلیون تومان از تسهیلات بانکی بهره مند شوند و این تسهیلات را در بازه زمانی 48 ماهه بازپرداخت نمایند.

خودرو دایون Y7
قیمت خودرو زمان تحویل و با ارسال دعوتنامه
پیش پرداخت (ریال) 8,120,000,000
سود مشارکت (سالانه) 24 درصد
سود تاخیر(سالانه) 36 درصد
سود انصراف (سالانه) 9 درصد
رنگ ها سفید، مشکی، خاکستری
زمان 90 روز کاری
سقف تسهیلات بانکی 7 میلیارد ریال
بازپرداخت اقساطی تا 48 ماه
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «شرایط فروش اقساطی دایون Y7 اعلام شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.