زمان مطالعه: 1 دقیقه
معجون درمان سرفه

معجون درمان سرفه

معجون درمان سرفه برای سرفه‌های مداوم بسیار مفید است و می‌توان روزی سه بار از این دمنوش استفاده کرد تا به‌مرور باعث کاهش سرفه شود.

معجون درمان سرفه برای سرفه‌های خشک پس از انواع مختلف کرونا یکی از راه‌های کم کردن اثرات آن است که می‌توانید در کنار داروهای شیمیایی درمان را ادامه دهید.

متاسفانه هم در فصل سرد سال و هم‌چنین به‌خاطر آلودگی هوا و پس از آن حضور برای خرید عید در بازار شب عید بسیاری از مردم باز هم دچار انواع کرونا می‌شوند و پس از آن سرفه‌های پی‌در‌پی رخ می‌دهد که بسیار اذیت‌کننده است. اما چه کنیم تا سرفه را درمان یا کمتر کنیم. در ادامه با آسمونی باشید تا برای درمان سرفه یکی از دمنوش‌های طب سنتی به نام دمنوش سیب و دارچین را به شما آموزش دهیم.

دمنوش سیب و دارچین

مواد لازم برای تهیه دمنوش درمان سرفه

سیب ۲ عدد
هل ۲ عدد
چوب دارچین ۱ تکه
آب جوش ۳ لیوان
عسل کمی

طرز تهیه دمنوش درمان سرفه

برای تهیه دمنوش درمان سرفه ابتدا دو عدد سیب درسته را داخل قوری مورد نظر گذاشته و سه لیوان آب جوش، هل تازه و چوب دارچین را اضافه کرده و بگذارید تا حدود یک ربع تا بیست دقیقه بجوشد تا سیب بپزد. سپس سیب پخته را از قوری در آورده و پس از پوره کردن داخل قوری برگردانید.

برای نوشیدن این دمنوش فوق‌العاده کافی است که از حالت داغی درآید و با اضافه کردن مقدار کمی عسل به آن میل کنید. هر بار برای نوشیدن دوباره، حتما این معجون درمان سرفه را داغ کنید.

نکته:

  • می‌توانید به جای چوب دارچین، از زنجبیل استفاده کنید.
  • عسل خاصیت ضد باکتریایی و ضد التهابی دارد.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «معجون درمان سرفه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره معجون درمان سرفه فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.