زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکسن های خوشمزه برای توی رگ زدن

واکسن های خوشمزه برای توی رگ زدن

مشتری می‌تواند آمپول ها را به پیراشکی‌هایی که خریده تزریق کند.

پس از شیوع ویروس کرونا در جهان، بسیاری از کسب و کارها، نحوه ی ارائه خدمات شان را هم تغییر دادند تا در اوضاع بد اقتصادی بتوانند با خلاقیت شان، رونقی به کارهایشان دهند.

در حقیقت باید قبول کرد که سبک زندگی در اینروزهای کرونایی عوض شده، پس می توان روش های کسب و کار را هم بروز کرد.

واکسن های خوشمزه برای توی رگ زدن
واکسن های خوشمزه برای توی رگ زدن

به گزارش آسمونی به نقل از یورونیوز، یک شیرینی‌فروش در پاسوی آلمان نوع دیگری از واکسن را به مشتریان عرضه می‌کند تا دهانی شیرین کنند و کمی از حال‌ و هوای اخبار تلخ واکسن کرونا فاصله بگیرند.

این آمپول‌های شیرین در واقع شربت‌های غلیظی هستند که مشتری می‌تواند آنها را به پیراشکی‌هایی که خریده تزریق کند و بعد محصول را به‌سلامتی توی رگ بزند.

او می‌گوید 12 طعم مختلف از جمله شکلات،‌ آناناس، لیکور، زردآلو و غیره در ویترینش موجود است.

وی به شوخی ادامه می دهد که حتی برای مشتری‌هایی که می‌خواهند پیراشکی شربت‌دار را یکجا بخرند «مجوز واکسینه‌شده» هم صادر می‌شود.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «واکسن های خوشمزه برای توی رگ زدن» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.