درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
تلگرام بیزنس رونمایی شد

تلگرام بیزنس رونمایی شد

تلگرام سرانجام نسخه بیزنس خود را معرفی کرد. این نسخه قابلیت‌های ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

نسخه بیزنس تلگرام می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای کسب و کارها باشد و قابلیت‌هایی مثل ساعت شروع به کار، موقعیت مکانی کسب و کار و دسترسی به چت‌بات‌های هوش مصنوعی را ارائه می‌دهد. این نسخه برای همه کاربران پریمیوم تلگرام قابل دسترس است و شما می‌توانید از همه قابلیت‌های آن بر اساس نوع کسب و کار خود استفاده کنید.

به گزارش آسمونی، گفتنی است تلگرام اخیرا به ۹۰۰ میلیون کاربر رسیده و خود را به سوددهی نزدیک می‌کند. پاول دورف گفته است که این شبکه اجتماعی اکنون از طریق اضافه کردن تبلیغات و اشتراک‌های پریمیوم، به درآمدهای صدها میلیون دلاری دست یافته است.

وی ابراز امیدواری کرد این شرکت در سال ۲۰۲۵ سودآور شود. همچنین این شرکت پیشنهاد سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد دلاری دریافت کرده است.

با وجود این پیشنهادات، دورف عرضه اولیه سهام این شرکت را وسیله‌ای برای دموکراتیک کردن دسترسی به ارزش‌های تلگرام می‌داند، اما در خصوص زمان یا مکان احتمالی این عرضه اولیه اطلاعاتی ارائه نکرد.

نظر خود را درباره «تلگرام بیزنس رونمایی شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره تلگرام بیزنس رونمایی شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.