درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
تیم ملی بلژیک در یورو 2024

تیم ملی بلژیک در یورو 2024

اوکراین با تساوی(0-0) مقابل بلژیک به تنها تیم یورو 2024 بدل شد که با 4 امتیاز در دور گروهی حذف شد!

بلژیک صفر- اوکراین صفر

بلژیک در سومین دیدار خود برای صعود نیاز به یک تساوی داشت و همین امر بر احتیاط این تیم می افزود. اوکراین هم که برای صعود باید حتما می برد، زور این کار را نداشت و نتیجه، تساوی بدون گل دو تیم در دیداری بود که منجر به حذف اوکراین 4 امتیازی در گروهی شد که همه تیمها 4 امتیاز داشتند. با این نتیجه بلژیک حریف فرانسه شد که در این جام به اندازه بلژیک بی خاصیت و ضعیف عمل کرده است. آمار و تصاویر مربوط به مسابقه را با هم می بینیم.

بلژیک 2 رومانی صفر

باز هم روملو لوکاکو برای بلژیک در یورو 2024 گلزنی کرد و باز هم گل او بعد از بازبینی ویدئویی مردود اعلام شد! تیم ملی بلژیک که با توجه به شکست روز نخست خود محکوم به برد مقابل رومانی بود، خیلی زود به آنچه می خواست رسید و یوری تیلمانس در دومین دقیقه موفق شد گل نخست بلژیک را به ثمر برساند. رومانی بلافاصله می توانست گل خورده را جبران کند اما این فرصت را از دست داد و پس از آن هم فرصتهای دو تیم به گل بدل نشد تا اینکه روی پاس کوین دی بروینه، لوکاکو موفق شد گلزنی کند. اما با مردود شدن گل او توسط بازبینی ویدئویی، تعداد گلهای مردود لوکاکو در این جام به عدد 3 رسید! اما سرانجام دی بروینه در دقیقه 79 گل دوم بلژیک را به ثمر رساند تا این تیم با برتری(2-0) تا رده دوم گروه صعود کند. آمار و تصاویر مسابقه را مشاهده می کنید.

بلژیک صفر- اسلواکی یک

تیم ملی اسلواکی در اولین دیدار خود شگفتی آفرید و بلژیک را با یک گل شکست داد. یک اشتباه مرگبار از طرف جریمی دوکو مدافع بلژیک کافی بود که اسلواکی خیلی زود اولین گل خود را در یورو به ثمر برساند. در دقیقه هفتم یورای کوچکا با ضربه خود ایوان شرانز را صاب موقعیت گل کرد و این بازیکن تک گل بازی را به ثمر رساند. در ادامه روملو لوکاکو دو بار در نیمه دوم دروازه اسلواکی را گشود، اما هر دو بار کمک داور ویدئویی این گل ها را رد کرد. یک بار به دلیل آفساید و بار  دوم به دلیل هند. به این ترتیب بلژیک ناباورانه (1-0) شکست خورد و به رده سوم گروه پنجم مسابقات یورو سقوط کرد.

آمار و تصاویر مسابقه را با هم می بینیم.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تیم ملی بلژیک در یورو 2024» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.