درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
اتریش در یورو 2024

اتریش در یورو 2024

تیم ملی اتریش در برابر هلند سه بار از این تیم پیش افتاد و سرانجام(3-2) به برتری دست یافت.

اتریش 3 هلند 2

وقتی دونیل مالن در دقیقه ششم دروازه خودی را باز کرد، معلوم شد که روز دشواری در برابر هلند قرار دارد. هلندی ها هرچند در دقیقه 47 توسط کودی خاکپو بازی را به تساوی کشاندند اما هرگز از اتریش پیش نیفتادند. در دقیقه 59 رومانو اشمید باز هم اتریش را پیش انداخت و یک بار دیگر هلند بازی را مساوی کرد. این بار در دقیقه 75 و توسط ممفیس دیپای. اما پنج دقیقه بعد مارسل سابیتزر آخرین گل بازی را به ثمر رساند و هلند در روزی که لیاقت برد نداشت، از اتریش(3-2) باخت.

اتریشی ها با کسب 3 امتیاز مسابقه با هلند، با 6 امتیاز صدر جدول گروه مرگ را از آن خود کردند. آمار و تصاویر مسابقه تیمهای اتریش و هلند را مشاهده می کنید.

اتریش 3 لهستان یک

تیم فوتبال اتریش با ارائه یک بازی برتر توانست(3-1) لهستان را از پیش رو بردارد. اتریشی ها در برابر لهستان بازی را با برتری آغاز کردند و ترائونر در دقیقه نهم نخستین گل را برای شاگردان رانگمیک به ثمر رساند. هر چند در دقیقه سی کریشتوف پیانتک کار را به تساوی کشاند اما در ادامه باز هم این اترش بود که بر بازی مسلط شد و در دقیقه 66 روی یک کار تیمی، کریستوف بوامگارتنر با شوتی که شژنی دروازه بان لهستان را فریب داد اتریش را پیش انداخت. در اواخر بازی اتریشی ها دو بار مدافعان لهستان را از پیش رو برداشته و با شژنی تک به تک شدند. بار اول با خطای دروازه بان لهستان، اتریش صاحب یک پنالتی شد که این ضربه را مارکو آرناتوویچ در دقیقه 78 به گل تبدیل کرد. دومین موقعیت هم با وجود از پیش رو برداشتن شژنی در برابر دروازه خالی به بیرون زده شد تا اتریش با نتیجه(3-1) پیروز شده و در جایگاه سوم گروه قرار گیرد.  

آمار و تصاویر مسابقه را با هم می بینیم.

فرانسه یک- اتریش صفر

فرانسه در نخستین دیدار خود در یورو 2024 برابر اتریش کار آسانی پیش رو نداشت و برای زدن گل برتری تا دقیقه 38 انتظار کشید. در این لحظه هم این ماکسیمیلین وبر مدافع اتریش بود که با ضربه سر دروازه خودی را گشود. در نیمه دوم کیلین امباپه یک تک به تک را از دست داد و همین بازیکن در اواخر مسابقه دچار مصدممیت از ناحیه بینی شد که منجر به ورود اولیویه ژیرو به زمین گردید. سرانجام فرانسه با تک گل خود به برتری دست یافت و در رده دوم گروه قرار گرفت. آمار و تصاویر مسابقه را با هم می بینیم.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «اتریش در یورو 2024» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.