درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
تیم ملی آلبانی در یورو 2024

تیم ملی آلبانی در یورو 2024

تیم ملی آلبانی در برابر کرواسی در آخرین ثانیه ها باخت را با تساوی(2-2) عوض کرد.

اسپانیا یک آلبانی صفر

لاروخا در روزی که از پیراهن های دوم و ترکیب دوم خود استفاده می کرد با تک گل فران تورس موفق شد آلبانی را از پیش رو بردارد. لیمویی پوشان اسپانیا با ترکیب دوم خود هم کار دشواری پیش رو نداشتند و فران تورس در دقیقه سیزدهم این بازی روی پاس گل دنی اولمو دروازه آلبانی را گشود.

این بیستیمن گل ملی تورس طی 43 بازی ملی او بود و به این ترتیب او تنها سه گل با قرار گرفتن در جایگاه دهمین گلزن برتر تاریخ تیم ملی فوتبال اسپانیا و همچنین رسیدن به رکورد آلفردو دی استفانو، اسطوره باشگاه رئال مادرید، فاصله دارد و این شانس را خواهد داشت که در همین مسابقات به این رکورد دست پیدا کند.

در ادامه مسابقه نتیجه تغییری نکرد تا اسپانیا علاوه بر حفظ برد(1-0) هم رکورد 100 درصد امتیاز خود را حفظ کرده و با 9 امتیاز صدرنشین گروه خود شود و هم در سه بازی بدون دریافت گل، مسابقات را به پایان برساند. 

آلبانی هم درست مثل حضور قبلی خود در یورو 2016، سه بازی قابل قبول برگزار کرد، اما در نتیجه گیری ناموفق بود تا با کسب تنها یک امتیاز یورو را ترک کند. 

آلبانی 2 کرواسی 2

تیم فوتبال آلبانی در دومین مسابقه خود در یورو 2024 نشان داد که نمایش این تیم در نخستین  دیدار مقابل ایتالیا اتفاقی نبوده و این تیم در برابر کرواسی نیز مستحق پیروزی بود. آلبانی در دقیقه 11 توسط کاظم لاچی به گل اول دست یافت اما در ادامه اتفاقات بازی با ایتالیا تکرار شد و ابتدا آندری کراماریچ در دقیقه 74 بازی را به تساوی کشاند. دو دقیقه بعد کلاوس جاسولا به اشتباه دروازه خودی را گشود تا آلبانی از کرواسی عقب بیفتد. اما این بازی یک گل دیگر هم داشت و کلاوس جاسولا در دقیقه 5+90 بازی را به تساوی کشاند تا با این تساوی آلبانی و کرواسی هر دو صاحب یک امتیاز از دو مسابقه شوند. آمار و تصاویر بازی را مشاهده می کنید:

آلبانی یک ایتالیا دو

شروع مسابقه برای آلبانی بی نظیر بود و این تیم سریع ترین گل تورنمنت را در دقیقه اول مسابقه وارد دروازه ایتالیا کرد. ندیم بایرامی همه را به خلق یک شگفتی امیدوار کرد. اما آلبانی چنین قدرتی نداشت و طی یک ربع همه چیز را از دست رفته دید. الساندرو باستونی(11) و نیکولو بارلا(16) دو بار برای ایتالیا گلزنی کردند که همین دو گل برد و سه امتیاز مسابقه را نصیب ایتالیا ساخت. آمار مسابقه و تصاویر دیدار را مشاهده می کنید:

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تیم ملی آلبانی در یورو 2024» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.