مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  39788 
1 نظر
1 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بهترین مراکز تاتو بدن

بهترین مراکز تاتو بدن

تاتو بدن، هنر تنیده شدن طراحی ها و نقاشی ها روی بدن است که با توجه به توانایی ها و مهارت های تاتو آرتیست انواع سبک ها و طرح های مختلفی دارد.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

تاتو واژه ای است که به تازگی وارد فرهنگ ایرانی ها شده. مهارت طراحی، داشتن خلاقیت، رنگ شناسی و کار کردن با پیگمنتهای اورجینال از ویژگی های بارز یک تاتو کار حرفه ای است. روعایت نکات ایمنی و پیروی از استاندارد های بهداشتی نیز در مراکز تاتو بسیار مهم است. آسمونی در این بخش  بهترین مراکز تاتو را به شما معرفی می کند.

ویژگی های بهترین مراکز تاتو 

اگر قصد تاتو بدن دارید حتما در انتخاب یک مرکز تاتو معتبر دقت کنید زیرا مراکز زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که شاید گزینه مناسبی نباشند. یک تاتو ارتیست حرفه ای و با تجربه برای اجرای تاتو خود انتخاب کنید. نمونه کار ها و تاتو های بدن مرکز را از نزدیک ببنید حتما دقت کنید که مرکز تاتو مد نظر اصول بهداشتی را رعایت می کند و از موادو رنگ مناسب و با کیفیت استفاده می کند همچنین تاتو کار شما توانایی اجرای حرفه ای طرح را داشته باشد. قبل از انتخاب یک مرکز تاتو خوب به نکات زیر نیز توجه کنید زیرا اگر نزد بهترین تاتو کار ایران هم بروید اما موارد زیر را در اختیار قرار ندهد فایده ای ندارد:

  1. استفاده از تجهیزات استاندارد
  2. استفاده از رنگ های با کیفیت
  3. داشتن خلاقیت
  4. امکان سفارش طرح دلخواه
  5. رزومه خوب

امکانات و خدمات بهترین مراکز تاتو

خدمات تاتو
خدمات تاتو

یک سری امکانات و خدمات هستند که همه مراکز تاتو آن ها را ارائه می دهند از جمله:

  1. داشتن آلبوم برای انتخاب طرح تاتو
  2. توضیح روش های مراقبت از تاتو
  3. ترمیم تاتو
  4. پاک کردن تاتو بدن
  5. رعایت بهداشت محیط

قیمت تاتو بدن

هزینه های تاتو روی بدن بستگی به اندازه تصویر و مقدار و نوع رنگ به کار رفته دارد ، طبعا هر چه اندازه تتو بیشتر باشد و رنگ بندی بیشتری داشته باشد هزینه ها نیز بالا تر می رود. به همین ترتیب تتوهای دو بعدی و سه بعدی قیمت گذاری می‌شوند. به طور معمول قیمت تتو ها از 100 هزار تومان شروع شده و گاهی تا چندین میلیون تومان نیز میرسد.

اعتبار سنجی مراکز تاتو

تاتو را می توان تنها روش برای تزیین، نشان دادن وابستگی شخص به گروه یا عقیده ای خاص، تنوع طلبی، آرایش دائمی و... دانست؛ اما از منظری دیگر می توان تتو (تاتو) را راهی برای پوشاندن و از بین بردن نقایص مختلف مانند نقایص مادرزادی یا اکتسابی دانست.

یک مرکز تاتو خوب باید در ابتدا هنر تاتو را درک کند. تاتو  یک سبک مدرن هنری است. همچنین ​روش های بسیاری برای انجام آن وجود دارد. دوره های موسسات و کار آموزی ازبهترین مراکز یادگیری تاتو هستند. سبک ‌های مختلفی از هنر تاتو وجود دارند که آرتیست ها می‌توانند در آن تخصص داشته باشند، مانند: ژاپنی، سنتی، آبستره، سلتی، عالی، رنگی، بایو مکانیکال، قبیله ای، قدیمی، کارتونی، پرتره، پلینزی، خطی، نقطه ای و انواع مختلف دیگر. مراکز تاتو خوب باید دوره های کار آموزی عملی برای کارکنان خود آماده کنند تا تحت نظر یک آرتیست خوب کار تتو را یاد بگیرند.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بهترین مراکز تاتو بدن فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بهترین مراکز تاتو بدن» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید