کد مطلب:  45535  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چگونه یک لینک را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنیم؟

چگونه یک لینک را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنیم؟

در شبکه اجتماعی اینستاگرام با اضافه کردن لینک به استوری می‌توانید بازدید وب‌سایت‌ خود و یا دیگران را چند برابر کنید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

درج لینک در استوری اینستاگرام

در شبکه اجتماعی اینستاگرام با اضافه کردن لینک به استوری می‌توانید بازدید وب‌سایت‌ خود و یا دیگران را چند برابر کنید. جالب است بدانید شما در بخش بیو اینستاگرام فقط می‌توانید یک لینک بگذارید. اما می توانید در استوری های مختلف لینک های زیادی به مخاطب خود معرفی کنید.در این بخش آسمونی با آموزش نحوه گذاشتن لینک در استوری درخدمت شما عزیزان هستیم.

آموزش اضافه کردن لینک سایت به استوری اینستاگرام

1- برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و از قسمت بالای صفحه سمت راست روی عکس پروفایل خود ضربه بزنید.در صفحه باز شده هم می توانید ویدئو جدید بگیرید و هم از قسمت گالری فایل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.در مرحله بعد طبق تصویر بالا گزینه ایی که کادر سفید دورش کشیده شده است را انتخاب نمایید.2- در صفحه باز شده گزینه LINK را انتخاب نمایید.3- در قسمت URL آدرس سایت مورد نظر خود را وارد نمایید و در بالای صفحه سمت راست روی گزینه Done ضربه بزنید.4- بعد از طی کردن مراحل بالا لینک شما در استوری ساخته شده است و در آخر پایین صفحه روی علامت فلش ضربه بزنید و در صفحه بعدگزینه Share را انتخاب نمایید تا استوری شما با لینک به اشتراک گذاشته شود.

: برای دریافت مشاوره درباره چگونه یک لینک را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنیم؟ فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «چگونه یک لینک را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنیم؟» در کادر زیر بنویسید :

4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید