درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
روش برگرداندن کانال تلگرام

روش برگرداندن کانال تلگرام

گاهی برای برخی از کاربران تلگرام پیش می آید که به دلایل مختلف حساب کاربری خود را حذف یا به اصطلاح دیلیت اکانت می‌کنند. با این کار اگر ادمین یا مدیر کانال باشید از کانال خارج خواهید شد.

گاهی برای برخی از کاربران تلگرام پیش می آید که به دلایل مختلف حساب کاربری خود را حذف یا به اصطلاح دیلیت اکانت می‌کنند. با این کار اگر ادمین یا مدیر کانال باشید از کانال خارج خواهید شد. در این بخش از آسمونی با آموزش روش برگرداندن کانال تلگرام در خدمت شما عزیزان هستیم.

روش برگرداندن کانال تلگرام حذف شده

  1. در اولین قدم باید با همان شماره موبایلی که کانال را ساختید به لینک https://telegram.org/support بروید.
  2. در صفحه‌ای که برای شما باز می‌شود، قسمتی را مشاهده می‌کنید که عنوان Please Describe Your Problem در آن نوشته شده است. در این قسمت، متن زیر را کپی کنید و در جای خالی اول شماره تلفن خود که با آن کانال را ساخته‌اید و در جای خالی دوم آی دی کانال خود را وارد کنید:
    Hi. My Telegram channel with number …. and ID …. has been deleted by myself by mistake. Please return the ownership of this channel to me with a thorough and quick review. Thanks
  3. در ادامه در بخش مربوط به ایمیل، یک آدرس ایمیل معتبر و متعلق به خود را وارد کنید، چون ممکن است نیاز باشد که آن را بررسی کنید. در بخش دیگر نیز شماره موبایل شما خواسته می‌شود که در آن باید شماره تلفن سازنده کانال را بنویسید و گزینه Submit را بزنید.
نظر خود را درباره «روش برگرداندن کانال تلگرام» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره روش برگرداندن کانال تلگرام فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.