زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال فردا

سریال فردا

سریال فردا از یک آوریل 2022 پخش آن از نتفلیکس شروع شد و تا 21 مه ادامه داشت. کیم رو وون بازیگر معروف سریال تو فوق العاده ای در آن بازی می کند.

سریال فردا یکی از سریال های ساخت کره جنوبی است که از اول آوریل 2022 پخش آن از نتفلیکس و MBC آغاز شد و 21 مه تمام شد. این سریال بر اساس وبتونی که در سال 2017 منتشر شد، ساخته شده است. کیم ته یون و سونگ چی ووک کارگردانان سریال فردا هستند. کیم روون و کیم هی سان دو بازیگر معروف کره هم در آن بازی می کنند. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی داستان سریال و بازیگران آن بپردازیم.

  • ژانر : فانتزی/اکشن/ماورائی
  • زبان اصلی: کره ای
  • سال تولید: 2022
  • سال انتشار: 1 آوریل 2022
  • مدت زمان: 16 قسمت
  • عنوان اصلی فیلم: Tomorrow
پوستر سریال فردا

داستان سریال فردا

داستان سریال فردا ماجرایی ماورائی دارد. چوی جون وونگ (رو وون) جوان بیکاری است که موفق به پیدا کردن شغل نیست. او پس از عدم موفقیتش در یک مصاحبه کاری و بخاطر ناراحتی زیاد، خود را روی پل بزرگی می بیند که ناگهان متوجه خودکشی فرد دیگری می شود.

او تصمیم می گیرد آن مرد را از خودکشی منصرف کند که در یک لحظه به همراه وی از روی پل سقوط می کند. پس از این حادثه او با فرشتگان مرگ گو ریون (کیم هی سان) و لیم ریونگ گو (یون جی اون) که وظیفه جلوگیری از خودکشی را بر عهده دارند، آشنا می شود و داستان اینگونه آغاز می شود.

عوامل و بازیگران سریال فردا

بازیگران

کیم هی سان، لی سو هیوک، رو وون، یون جی اوون

کارگردان

کیم ته یون و سونگ چی ووک

تهیه کننده

شین این سو و کوون می کیونگ

نویسنده

پارک ران آی و پارک جاکیونگ

موسیقی

جو سونگ وو و وون هو کیونگ

توزیع کننده MBC و نتفلیکس

گالری تصاویر

بازیگران سریال فردا
کیم هی سان در نقش گو رایون
رو وون در نقش چوی جون وونگ
لی سو هیوک در نقش پارک جونگ گیل
یون جی اون در نقش لیم ریونگ گو

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال فردا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.