زمان مطالعه: 1 دقیقه
علت عُمر طولانی چینی ها

علت عُمر طولانی چینی ها

آسمونی : بر‌اساس مطالعات و تحقیقات دانشمندان و محققان در دهه‌های گذشته، مردان و زنان چینی نسبت به مردم...

علت عُمر طولانی چینی ها
علت عُمر طولانی چینی ها

آسمونی : بر‌اساس مطالعات و تحقیقات دانشمندان و محققان در دهه‌های گذشته، مردان و زنان چینی نسبت به مردم سایر نقاط جهان، بیشتر عمر می‌کنند و غالب آنها از مرز 100 سالگی عبور می‌کنند؛ 

این مسئله 2 دلیل اساسی و بزرگ دارد که یکی از آنها دریافت ماساژ روزانه توسط مردان و زنان چینی است و دیگری مصرف گیاه جنسینگ که از آن با عنوان اکسیرجوانی یاد می‌کنند.

the-cause-of-the-chinese-long-life
the-cause-of-the-chinese-long-life

-مردم چینی همانند ژاپنی ها توجه زیادی به تکنیک‌های ماساژ دارند و از خدمات متخصصان ماساژ در این زمینه بسیار بهره می‌برند. بسیاری از مردم این کشور با یادگیری انواع ماساژها آن‌ها را در منزل روی خود و اعضای خانواده‌شان اجرا می‌کنند و به این ترتیب با تخلیه تنش‌ها، استرس‌ها و اسپاسم‌های عضلانی از بدن، اجازه ماندگاری و مزمن شدن آنها را در بدن نمی‌دهند.

علت عُمر طولانی چینی ها
علت عُمر طولانی چینی ها

-مصرف گیاه جنسینگ که یک گیاه موروثی در میان چینی‌هاست بسیار در افزایش طول عمر این گروه از مردم موثر است. همینطور گیاه جنسینگ یکی از گیاهان مورد علاقه ی مردم کشور کره جنوبی است . گیاه جنسینگ که رشد آن 50 سال طول می‌کشد به‌صورت نسل به نسل از خانواده‌ای به خانواده دیگر تعلق می‌گیرد. امروزه در جهان داروهای زیادی با عصاره و اسانس این دارو تهیه و در اختیار مردم در سراسر جهان قرار می‌گیرد.

-یکی از کاربردی‌ترین راه‌ها برای افزایش عمر و تقویت بنیه و قوای جسمانی به‌ویژه در زنان استفاده از فشار درمانی در نقاط خاصی از بدن مانند کف دست‌ها و کف پاهاست. درمانگران این شیوه درمانی ارائه ماساژ و فشاردرمانی در تمامی نقاط دست و پا را در بهبود عملکرد و تقویت اندام‌ها موثر می‌دانند. تنها باید به خاطر داشته باشید این ماساژها به‌صورت یکسان و مساوی برای هر 2 کف دست یا هر 2 کف پا به بیمار ارائه شود.

در هندوستان نیز، درمانگران طب آیورودا متعادل‌سازی‌ دوشاها یا اخلاط بدن را یکی از عوامل موثر در افزایش طول عمر بدن می‌دانند. به اعتقاد این گروه از درمانگران حفظ تعادل و نظم درونی در جسم و روح کمک زیادی به بهبود عملکرد ارگان‌ها و اندام‌های درونی بدن داشته و به افزایش طول عمر منتهی می‌شود.

این درمانگران استفاده از تکنیک‌ها و تمرین‌های تنفسی و آرام بخش و حرکات کششی ذهن و جسم را برای بهبود عملکرد دستگاه‌های بدن و آرامش ذهن و روح بسیار موثر می‌دانند.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «علت عُمر طولانی چینی ها» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.