درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
سریال خانواده غیرعادی

سریال خانواده غیرعادی

سریال خانواده غیرعادی با بازی جانگ کی یونگ و چون وو هی است که ژانر ماورائی و فانتزی دارد و اولین قسمت آن ۴ می ۲۰۲۴ از JTBC پخش شد.

سریال خانواده غیرعادی (The Atypical Family) یا خانواده استثنایی با بازی جانگ کی یونگ و چون وو هی است. سریال خانواده غیر عادی در تاریخ ۴ می ۲۰۲۴ از JTBC منتشر شد. کارگردان سریال خانواده غیرمعمول جون هیون تک است.

یکی از سریال‌های جانگ کی یونگ در سال ۲۰۲۱–۲۰۲۲ سریال حالا داریم بهم میزنیم می‌باشد که همبازی سونگ هه کیو بود. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال خانواده غیر عادی (히어로는 아닙니다만) بپردازیم. 

ژانر

فانتزی/اکشن/عاشقانه

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

۲۰۲۴

سال انتشار

۴ می ۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۱۲ قسمت

عنوان اصلی

The Atypical Family

 

پوستر سریال خانواده غیرعادی

داستان سریال خانواده غیرعادی

سریال خانواده غیرعادی داستان بو گو جو با بازی (جانگ کی یونگ) است. گو جو و خانواده‌اش با قدرت‌های ماورائی به دنیا آمده‌اند و قدرت بوک گو جو این است که می‌تواند به گذشته سفر کند اما فقط قادر است به لحظات خوش سفر کند. خانواده او هم به خاطر زندگی در دنیای امروزی مانند استفاده از موبایل، بی‌خوابی و پرخوری قدرت خود را از دست داده‌اند. اما ورود دو داهه با بازی (چون وو هی) به زندگی آنها اتفاقاتی رخ می‌دهد.

بازیگران سریال خانواده غیرعادی

عوامل و بازیگران سریال خانواده غیرعادی

بازیگران

جانگ کی یونگ، چون وو هی، گو دو شیم، کلودیا کیم، پارک سو یی، اوه ایم سوک

کارگردان

جو هیون تک

تهیه کننده

-

نویسنده

جو هوا می

موسیقی

جونگ جه هیونگ
توزیع کننده jTBC

تصاویر سریال خانواده غیرعادی

جانگ کی یونگ در نقش بوک گوی جو
چون وو هی در نقش دو داهه
فتوشات جانگ کی یونگ و چون وو هی برای سریال خانواده غیرعادی
The Atypical Family 2024

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال خانواده غیرعادی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.