زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایده ها و استاندارها در والدین

ایده ها و استاندارها در والدین

بسیاری از عزیزان در مورد بایدهای موجوددرتربیت کودک و نقش والد میپرسند.

بسیاری از عزیزان در مورد بایدهای موجوددرتربیت کودک و نقش والد میپرسند. بعضی از عزیزان بسیاری از بایدها و نبایدها را تعیین میکنند که در همین لحظه از این عزیزان میپرسم که اینها از کجا آمده است آیا خودتان با آنها راحت هستید؟آیا باعث بهبودی رابطه شما با فرزندتان شده است ؟

بطور مثال :دخترم تو باید ساعت ۹شب بخوابی. اگر شما بجای کلمه ی باید از کلمه (بهتر) که یک کلمه منعطف تر و دوستانه تر استفاده کنید نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد . بطور مثال: دخترم بهترساعت ۹بخوابی . وقتی بایدهایی را برقرار میکنید که ممکن است گاهی اوقات آنها اجرا نشود به راحتی خشمگین و عصبانی خواهید شد .پس انعطاف پذیری و تعادل اصل بسیار مهم در رابطه بافرزند نباید فراموش شود.با این شیوه حرمتها و چهارچوبها حفظ خواهد شد.بسیاری از قوانین های خشک بی پایه و اساس موجود ریشه در مشکلات روانشناختی والدین دارد .

که باید حل شود زیرا با پذیرفتن نقش والدتعارضات باقی می ماند و در برخورد و تربیت فرزندمان تاثیر می گذارد و خودمان نمیدانیم که این مسائل ازکجا نشأت میگیرد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ایده ها و استاندارها در والدین» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.