درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
جام حذفی ایران؛ شمس آذر - سپاهان

جام حذفی ایران؛ شمس آذر - سپاهان

تیم فوتبال سپاهان در روزی که رامین رضاییان را به عنوان کاپیتان در ترکیب خود می دید، با 3 گل شمس آذر را شکست داد.

سپاهان 3- شمس آذر صفر( مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی 03-1402)

سپاهانی ها بعد از شش باخت متوالی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، در جام حذفی توانستند با سه گل رضا اسدی(24)، امید نورافکن(59) و رضا شکاری(70) را شکست دهند و به جمع شانزده تیم برتر جام حذفی صعود کنند. تصاویر این مسابقه را با هم می بینیم.

شمس آذر یک- سپاهان صفر( دیدار رفت لیگ برتر 03-1402)

دو تیم شمس آذر و سپاهان در آخرین دیدار خود در نیم فصل اول لیگ فوتبال در حالی مقابل هم قرار گرفتند که تساوی در این دیدار می توانست سپاهان را قهرمان نیم فصل لیگ سازد. با این حال دو تیم تصور نمی کردند داوری تا چه اندازه می تواند روند مسابقه را تغییر دهد. در این دیدار حمید حاج ملک و کمکهایش بدون شک تاثیرگذارتر از تمام 22 بازیکن حاضر در مسابقه شمس آذر و سپاهان بودند.

در دقیقه 6دیدار رحمان جعفری در موقعیتی مشکوک به آفساید برای شمس آذر گلزنی کرد. این تنها گل دیدار بود. در ادامه تیم داوری با اشتباهاتی از قبیل اعلام کرنر به جای اوت، قطع کردن بازی و گرفتن موقعیت تک به تک شمس آذر، اعلام اشتباه یک گل درست و قانونی برای سپاهان و کارتهای زرد و قرمز متوالی یک بازی جذاب را به جنجال کشیدند و سرانجام شمس آذر با برتری در این دیدار با 20 امتیاز به رده نهم جدول صعود کرد. سپاهان هم 31 امتیازی و در رده دوم نیم فصل باقی ماند. 

نظر خود را درباره «جام حذفی ایران؛ شمس آذر - سپاهان» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره جام حذفی ایران؛ شمس آذر - سپاهان فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.