درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
رشد سود سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۲۴

رشد سود سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۲۴

سود عملیاتی سه ماهه اول ۲۰۲۴ سامسونگ به ۴.۸ میلیارد دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل با جهش حدود ده برابری همراه بوده است.

سود عملیاتی سه ماهه اول ۲۰۲۴ سامسونگ به ۴.۸ میلیارد دلار رسید که نسبت به مدت مشابه سال قبل با جهش حدود ده برابری همراه بوده است. سامسونگ الکترونیکس در گزارش درآمدهای سه ماهه خود اعلام کرد سود عملیاتی این شرکت بیش از ۱۰ برابر افزایش یافته است. علت جهش ۱۰ برابری سود سامسونگ، افزایش قیمت تراشه‌های حافظه به لطف رونق هوش مصنوعی پس یک دوره رکود مطلق اعلام شده است.

به گزارش آسمونی، بنا به اعلام سامسونگ بزرگترین سازنده تراشه‌های حافظه و تلویزیون در جهان، سود عملیاتی این شرکت از ژانویه تا مارس به ۶.۶ تریلیون وون برابر با ۴.۸ میلیارد دلار رسیده است که در مقایسه با ۶۴۰ میلیارد وون سال گذشته افزایش ده برابری را نشان می‌دهد. لازم به ذکر است خود سامسونگ اوایل این ماه پیش بینی کرده بود به سود ۶.۶ تریلیونی دست خواهد یافت.

: برای دریافت مشاوره درباره رشد سود سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۲۴ فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «رشد سود سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۲۴» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.