زمان مطالعه: 1 دقیقه
سریال تولد دوباره در خانواده پولدار

سریال تولد دوباره در خانواده پولدار

آخرین قسمت سریال تولد دوباره در خانواده پولدار با امتیاز 26.9٪ دومین درام با بالاترین امتیاز در تاریخ تلویزیون کابلی کره را به دست آورد.

سریال تولد دوباره در خانواده پولدار یا تناسخ یک پولدار (재벌집 막내아들) با بازی سونگ جونگ کی است که یکی از سریال‌های پربیننده کره‌ای است که 18 نوامبر 2022 شروع شد و 25 دسامبر به پایان رسید.

سونگ جونگ کی در سریال تناسخ یک پولدار در دو نقش ظاهر شد و بازی قابل توجهی را به نمایش گذاشت. دیگر بازیگر این سریال، لی سونگ مین است که وی نیز بسیار قوی در نقش خود ظاهر شد. نام دیگر این سریال، جوانترین پسر یک کنگلومرا است. سونگ جونگ کی در سریال وینچنزو هم که سال 2021 پخش شد چنین نقشی را ایفا کرده بود. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال تولد دوباره در خانواده پولدار (Reborn Rich) بپردازیم.

ژانر

درام/انتقام/فانتزی

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

2022

سال انتشار

18 نوامبر 2022

تعداد قسمت‌ها

16 قسمت

عنوان اصلی

Reborn Rich

 

پوستر سریال تولد دوباره در خانواده پولدار

داستان سریال تولد دوباره در خانواده پولدار

سریال تولد دوباره در خانواده پولدار درباره یون هیون وو با بازی (سونگ جونگ کی) است. وی یکی از کارمندان وفادار گروه سونیانگ می‌باشد. او اما توسط یکی از فرزندان پولدار سونیانگ به قتل می‌رسد و در بدن جین دو جون به عنوان نوه سونیانگ در سال 1987 تناسخ می‌یابد. او پس از متوجه شدن از موقعیتش تصمیم می‌گیرد از این خانواده معروف کره انتقام بگیرد.

جین دو جون پس از تناسخ در ابتدا رابطه خوبی با پدربزرگش جین یانگ چول با بازی (لی سونگ مین) که مدیر و صاحب شرکت سونیانگ است، پیدا می‌کند. در ادامه سریال را با محوریت اقتصاد کره می‌بینیم که جین دو جون چون آینده را دیده از موقعیت‌ها به نفع خودش استفاده می‌کند.

 بازیگران سریال تولد دوباره در خانواده پولدار

عوامل و بازیگران سریال تولد دوباره در خانواده پولدار

بازیگران

سونگ جونگ کی، لی سونگ مین، شین هیون بین و پارک جی هیون

کارگردان

جونگ دای یون

تهیه کننده

کیم دونگ رئه و پارک سونگ یون

نویسنده

کیم ته هی و جانگ یون جه

موسیقی

جون چانگ یوپ
توزیع کننده JTBC

 

تصاویر سریال تولد دوباره در خانواده پولدار

سونگ جونگ کی در نقش جین دو جون
لی سونگ مین در نقش جین یانگ چول
شین هیون در نقش سو مین یانگ
خانواده گروه سونیانگ
سونگ جونگ کی و لی سونگ مین پشت صحنه تولد دوباره در خانواده پولدار
Reborn Rich

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال تولد دوباره در خانواده پولدار» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.