زمان مطالعه: 9 دقیقه
شماره تلفن های شرکت های تلفن اینترنتی و ارائه دهنده اینترنت

شماره تلفن های شرکت های تلفن اینترنتی و ارائه دهنده اینترنت

در این مقاله قصد داریم شماره شرکت های ارائه دهنده تلفن اینترنتی و خدمات اینترنتی را معرفی کنیم.

در این مقاله قصد داریم شماره شرکت های ارائه دهنده تلفن اینترنتی و خدمات اینترنتی را معرفی کنیم.

برای راحتی کاربران لیست قرار داده شده و به بررسی اپراتور ها و شماره تلفن هر کدام خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

لیست FCP ها

آریا تدبیر رسانه (شاتل)
انتقال داده‌های آسیاتک
داده گستر عصر نوین (های‌وب)
گسترش ارتباطات مبنا
پارسان لین ارتباطات (پارس آنلاین)
پیشگامان توسعه ارتباطات
انتقال داده‌های نداگستر صبا (صبانت)
حلما گستر خاورمیانه (عصرتلکام)
داده پردازی رسپینا
توسعه فناوری ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ)
افرانت

معرفی شرکت شاتل و شماره شاتل چند است؟

گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل، بزرگ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی ارائه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در کشور است. این شرکت با بیش از ۱۲۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص، با گسترش دامنه‌‌ی توزیع خدمات خود در استان‌‌های مختلف ، نزدیک به ۴۰۰ دفتر نمایندگی، یک هزار عامل فروش و بیش از ۱۶۰۰ نفر نیروی انسـانی توانسته است سراسر کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد و بزرگ‌ترین سهم از مشتریان بازار اینترنت و خدمات تکمیلی آن در کشور را به‌ویژه در حوزه‌ی ارائه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 به خویش اختصاص دهد. شاتل همچنین ارائه کننده‌ی خدمات ارتباطی همراه با نام تجاری شاتل موبایل و خدمات آنلاین فیلم و سرگرمی (VOD) در وب‌سایت و اپلیکیشن نماواست.

شاتل خط تلفن اینترنتی هم ارائه می دهد و شماره خطوط اینترنتی شرکت شاتل با 9100 شروع می شود.

شماره شاتل 02191000000 می باشد.

معرفی شرکت آسیاتک و شماره شرکت آسیاتک چند است؟

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در ۲۰ بهمن سال ۱۳۸۲ و به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT تاسیس شد. ارائه خدمات جامع و کسب مجوزهای لازم برای ارائه این خدمات موجب شده است تا آسیاتک در طی ۱۸ سال حضور در صنعت، رشد و پیشرفت چشمگیری را تجربه کند. هم اکنون آسیاتک با بهره گیری از زیرساخت منابع انسانی با بیش از ۷۰۰ نیروی فعال در تیم‌های مختلف و اتصال به شبکه زیرساخت در سراسر کشور با ظرفیت ۴۸۰ گیگابیت بر ثانیه گسترده‌ترین زیرساخت ارتباطات ثابت در بخش خصوصی را دارا است.

آسیاتک از سال ۱۳۹۲ تاکنون، با هدف همراهی با شبکه ملی اطلاعات و سیاست‌های کلان کشور، ضمن ایجاد و توسعه دیتاسنترهای قدرتمند و متناسب با به‌روزترین استانداردهای جهانی و سایر زیرساختهای ارتباطی مورد نیاز، اقدام به میزبانی بیشترین حجم محتوای داخلی و تامین نیازهای سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی در این حوزه نموده است. عقد قراردادهای مشارکتی با سازمان‌های فناوری اطلاعات به منظور حمایت از استارت‌آپ‌ها، عقد قرارداد با ساترا در خصوص میزبانی محتوای صوتی و تصویری، مشارکت در پروژه ملی ابر ایران با بهره‌گیری از دیتاسنترهای شیراز و تبریز، آسیاتک را به اصلی‌ترین قطب صنعت میزبانی محتوا و خدمات دیتاسنتری به شکل امن در کشور تبدیل کرده است. در سال ۱۳۹۴ و با پایان یافتن زمان مجوز PAP، آسیاتک مجوز جدید FCP که جایگزین مجوز‌های قبلی شده بود را با اعتبار ۱۰ ساله از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دریافت نمود که طی آن امکان ارائه تمامی خدمات ارتباطات و انتقال داده بر بستر شبکه ارتباطات ثابت و ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی، داده‌ها و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده مهیا شده است.

آسیاتک خط تلفن اینترنتی هم ارائه می دهد و شماره خطوط اینترنتی شرکت آسیاتک با 9101 . 9130 شروع می شود.

شماره آسیاتک 1544 می باشد.

معرفی شرکت های وب و شماره شرکت های وب چند است؟

های‌ وب در مسیر توسعه خویش همواره تلاش نموده است تا با ارائه سرویس‌های جامع مخابراتی رضایت مشتریان خویش را جلب نماید، ازجمله این فعالیت‌ها اخذ پروانه رادیو ترانک عمومی کشور در سال ۱۳۹۳ بوده است که امکان ارائه سرویس‌های متنوع سازمانی را فراهم می‌آورد. در ادامه این سیاست «های‌وب» در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت پروانه ایجاد و بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت (FCP) از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شد. همچنین این شرکت با پشتوانه توان فنی، بیش از ۱.۵۰۰ نیروی انسانی حرفه‌ای و ۳۱ دفتر استانی در تمامی استان‌های کشور، توانست بزرگ‌ترین قرارداد شبکه ارتباطی کشور برای ارائه اینترنت پرسرعت به بیش از بیست‌وپنج هزار روستا در سرتاسر کشور را از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدت ۱۰ سال به‌صورت انحصاری اخذ کند.

شماره های وب 1565 می باشد.

معرفی شرکت مبنا تلکام و شماره مبنا تلکام چند است؟

شرکت گسترش ارتباطات مبنا در سال ۱۳۸۴ با شماره ثبت ۲۶۰۸۷۳ توسط مدیران هفت شرکت مطرح اینترنتی ایران و به منظور ارائه خدمات وسیع در حوزه اطلاع رسانی ، اینترنت و تجارت الکترونیک تاسیس گردید. این شرکت از زمان تاسیس ، با راه اندازی و گسترش شبکه خود در تهران و دیگر شهرها بستر مناسبی برای ارائه خدمات به مشتریان خود فراهم آورده است. شرکت مبناتلکام در سال 1388 با راه اندازی مرکز داده ها ( Data Center ) اختصاصی خود با بهره گیری از جدید ترین فن آوری موجود از شرکتهای Juniper , Cisco , Bluecoat , Dell , APC و….. و بالاترین استاندارد کیفیت خدمات ( QOS ) پایداری (Stability  ) و محافظت (Protection ) را برای مشتریان خود فراهم آورده است . همچنین با گرد هم آمدن تنی چند از برترین های صنعت IT  در هسته مرکزی شبکه فنی و نیز تیم پر قدرت نصب و راه اندازی تجهیزات و شبکه های بی سیم  و تیم قوی در حوزه بازاریابی و فروش به شرکتی بسیار قدرتمند در حوزه ارائه خدمات IT تبدیل شده است.

مبنا تلکام خط تلفن اینترنتی هم ارائه می دهد و شماره خطوط اینترنتی شرکت مبنا تلکام با 9120 و 9121 شروع می شود.

شماره مبنا تلکام 1533 می باشد.

معرفی شرکت پارس آنلاین و شماره شرکت پارس آنلاین چند است؟

گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین، به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و برقراری ارتباط با شبکه‌های محلی و جهانی در ایران، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص خود و با ایجاد بزرگ‌ترین شبکه‌ی دسترسی به آخرین ابزارهای ارتباطی و اینترنتی، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد. مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات این گروه، ارایه‌ی راهکارهای متنوع برای دسترسی به اینترنت، خدمات مرکز داده‌ها همچون میزبانی وب، اشتراک فضا، سرور اختصاصی، سرور ابری (cloud) و ... است. خانواده بزرگ مشتریان گروه شرکتهای پارس آنلاین از مجموعه ای افزون بر 1میلیون نفر از استفاده کنندگان خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL و VDSL) و بیش از یک هزار سازمان و موسسه خصوصی و دولتی استفاده کننده از خدمات سازمانی پارس آنلاین در اقصی نقاط کشور تشکیل شده است. گروه شرکت‌های پارس‌آنلاین برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، هم‌اکنون بالغ بر 1.000 نفر از مدیران و نیروی انسانی خبره و متخصص را در خود جای داده است.

شماره پارس آنلاین 1585 می باشد.

معرفی شرکت پیشگامان و شماره شرکت پیشگامان چند است؟

پیشگامان
پیشگامان

شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات در راستای توسعه صنعت IT کشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ به صورت جدی و با بهره گیری از نیروهای متخصص آغاز نموده است. این شرکت، در همین راستا موفق به دریافت مجوز PAP و در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت مجوز FCP پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت و تلفن، گردید . هم اکنون این شرکت، با گسترش دامنه فعالیت های خود در سراسر کشور ، سرویس های خانواده DSL نظیر ADSL2+ / G.SHDSL / VDSL / VDSL2 را در ۳۰ استان و بیش از ۳۰۰ شهر ارائه می نماید. شرکت پیشگامان با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور و بهره گیری از به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها، پشتیبانی موثر و ۲۴ ساعته از خدمات ارایه شده و سال‌ها تجربه در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ، همچنین حوزه خدمات پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس، اینترانت و … به ارائه سرویس های متنوع پرداخته است . همچنین با توجه به اخذ مجوز FCP نسبت به ارائه خدمات اینترنت مرکزی ویژه برج ها و مجتمع ها، اینترنت پرسرعت بی سیم اشتراکی، پهنای باند اختصاصی، سرویس public WIFI، تلفن ثابت مبتنی بر IPو خدمات اینترنت نسل ۴ثابت TD-LTE یا اینترنت بی سیم بر روی بستر سیم کارت مشغول به فعالیت می باشد. شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات با بیش از ۳۵۰ نفر پرسنل مستقیم و ۱۰۰۰ نفر پرسنل غیرمستقیم و همچنین در اختیار داشتن بیش از ۷۰۰ نمایندگی در سراسر کشور مشغول به ارائه خدمات مختلف در حوزه اینترنت می باشد . در راستای کسب رضایتمندی بیشتر مشترکین این شرکت با توسعه شبکه وایرلس ، پوشش گسترده ای را در سطح کشور بوجود آورد تا در راستای ارائه خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها ، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین برج‌ها و مجتمع‌ها را فراهم نماید.

پیشگامان خط تلفن اینترنتی هم ارائه می دهد و شماره خطوط اینترنتی شرکت پیشگامان با 9109 شروع می شود.

شماره پیشگامان 1577 می باشد.

معرفی شرکت صبانت و تلفن شرکت صبانت چند است؟

شرکت انتقال داده‌های نداگستر صبا با نام تجاری صبانت، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های مجموعه‌ی گروه صنعتی پرورش داده‌ها، در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار کرد. این شرکت در نخستین مرحله، با دریافت پروانه PAP (نقاط دسترسی انتهایی) از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اقدام به ایجاد بستری برای ارائه‌ی کلیه‌ی خدمات باند پهن (Broadband) در سراسر کشور نمود و سپس در راستای دستیابی به اهداف خود در خصوص ارتقای سطح کیفی خدمات ارتباطی و اطلاع‌رسانی کشور، برای نخستین بار در ایران از فن‌آوری ADSL تلفن به منظور برقراری ارتباط پرسرعت میان تهران و دیگر شهرستان‌ها بهره گرفت و در مدت‌زمان کوتاهی به تقریب سراسر ایران را پوشش داد از همین رو صبانت یکی از باسابقه ترین و پیشروترین اپراتور های ثابت به شمار می آید. صبانت در راستای توسعه‌ی همه‌جانبه‌ی فعالیت‌های خود در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت پروانه FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گردید. FCP یا «پروانه بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت» ارائه‌‌ی هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه‌ی موضوع پروانه، مستقل از فناوری از قبیل خدمات دسترسی به اینترنت ، دسترسی به شبکه‌ی ملی اطلاعات و خدمات مبتنی بر آن، توزیع و فروش پهنای باند اینترنت، شبکه‌های اختصاصی، ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی و داده‌های انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده را امکان‌پذیر می‌سازد.

صبانت خط تلفن اینترنتی هم ارائه می دهد و شماره خطوط اینترنتی شرکت صبانت با 9102 شروع می شود.

شماره صبانت 1524 می باشد.

معرفی شرکت رسپینا و تلفن شرکت رسپینا چند است؟

شرکت داده‌پردازی رسپینا به عنوان بزرگ‌ترین اپراتور FCP در حوزه ارائه‌ پهنای باند اختصاصی، توانسته است طی ۲۰ سال فعالیت و با حضور در ۳۱ استان کشور، بیش از ۵۰۰۰ سازمان را از خدمات اینترنتی و ارتباطی خود بهره‌مند سازد. هدف ما در رسپینا این است که نیازهای ارتباطی سازمان‌ها را به گونه‌ای جامع، تخصصی و نوآورانه تامین نمایید.

رسپینا خط تلفن اینترنتی هم ارائه می دهد و شماره خطوط اینترنتی شرکت رسپینا با 9107 شروع می شود.

شماره رسپینا 92000000 می باشد.

شرکت جوان تل و تلفن شرکت جوان تل چند است؟

مجموعه جوان تل سال ۹۴ با هدف ارائه خدمات ویپ راه اندازی شد در ابتدا از اپن سورس ها استفاده میشد و همچنین خطوط شهری مخابرات به تدریج خطوط ۵ رقمی و ۴ رقم ارائه شد و همچنین نرم افزار های مرکز تلفن رایگان جوابگوی کار مشتریان بزرگ نبود تیم توسعه و تحقیق جوان تل شکل گرفت و به سرعت شروع به کد زدن و استارت پروژه خورد و اولین رونمایی از مرکز تماس جدید در حقیقت همان مرکز تماس اپن سورس ایزابل بود با قابلیت گزارشات پیشرفته ولی همچنان نیاز مشتریان رفع نمیشد و کم کم تبدیل به یک نرم افزار اختصاصی شدکه طی این مدت مرتب در حال آپدیت شدن می باشد در حال حاضر مرکز تماس سیموتل به عنوان محصول دانش بنیان و اصلی شرکت می باشد و با افتخار بیشتر 10 هزار نصب فعال دارد.

 تلفن اینترنتی
تلفن اینترنتی

کار تخصصی مجموعه جوان تل ارائه خدمات ویپ و تلفن ابری و تلفن اینترنتی و کلیه خدمات مرتبط با ویپ می باشد  و با توجه به اینکه جوان تل fcp نیست برای راحتی کار مشتریان نمایندگی شرکت های fcp را دریافت کرده و خط تلفن ثابت اینترنتی با نام و مالکیت شما توسط جوان تل در اپراتور ثبت خواهد شد با جوان تل می توانید مقایسه و خرید تلفن ابری را همزمان داشته باشید اپراتور ها را مقایسه کنید مشاوره بگیرید و در نهایت تصمیم گیری کنید معمولا خطوط با سرشماره ۹ از اپراتور های اینترنتی مثل پیشگامان و آسیاتک ارائه می دهد و در نهاهیت راه اندازی سیستم ویپ توسط جوان تل انجام خواهد شد که در سیستم ویپ جوان تل تمامی نیاز های کسب و کار ها مثل اتصال به سی آر ام، ضبط تمامی مکالمات ، گزارشات پیشرفته ، منشی گویا ، و ده ها قابلیت دیگه برای راه اندازی خط تلفن ثابت اینترنتی می توانید با اپراتور های جوان تل در تماس باشید

شماره جوان تل 02191095009 و 02191301005 می باشد.

راه اندازی ویپ توسط جوان تل کمتر از یک هفته زمان میبرد و 0 تا صد خرید خط تلفن به نام و مالکیت شرکت و یا شخص شما انجام خواهد شد و همچنین راه اندازی سناریو تماس ، ضبط صدا تلفن گویا و تمامی نیاز های ویپ توسط جوان تل قابل انجام می باشد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «شماره تلفن های شرکت های تلفن اینترنتی و ارائه دهنده اینترنت» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.