درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
13 فروردین؛ روز طبیعت

13 فروردین؛ روز طبیعت

13 فروردین، روز طبیعت است. روزی که در آن مردم ایران به صورت خانوادگی به دل کوه و دشت و جنگل می‌زنند و یک روز کامل را در طبیعت سپری می‌کنند.

با سپری شدن دوازدهمین روز از سال جدید، ایرانیان برای به نمایش گذاشتن نشاط و شادابی به همراه سایر افراد خانواده و فامیل روز سیزده نوروز خود را در دل طبیعت می‌گذرانند.

سیزدهمین روز فروردین ماه یکی از بهترین روزهای ایام نوروزی است که در تقویم رسمی این روز، روز طبیعت نامگذاری شده و از جمله روزهای تعطیل سال محسوب می‌شود. برخی بر این باورند که اوج زیبایی و لذت با هم بودن در روزهای تعطیلات نوروزی حضور خانواده‌ها و فامیل در دامن طبیعت است. اقوام ایرانی نیز به فراخور فرهنگ و رسوم منطقه‌ای خود آیین‌های خاصی برای این روز دارند که از آن جمله غذا سیزده‌بدر، گره زدن سبزه و انداختن سبزه به رودخانه و ... را می‌توان نام برد.

سیزدهم فروردین، روز طبیعت

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «13 فروردین؛ روز طبیعت» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره 13 فروردین؛ روز طبیعت فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.