زمان مطالعه: 1 دقیقه
١۵ آوریل روز جهانی انیمه

١۵ آوریل روز جهانی انیمه

١۵ آوریل روز جهانی انیمه است که بسیاری از طرفداران در شبکه های اجتماعی به طریق مختلف این روز را جشن می گیرند.
در این مطلب می خوانید : [بستن]

١۵ آوریل روز جهانی انیمه (National Anime Day) است. انیمه‌ی ژاپنی محدودیت سنی ندارد و بسیاری از نوجوانان و بزرگسالان انیمه‌های مختلف با ژانرهای گوناگون را می‌پسندند و تماشا می‌کنند. در ادامه با آسمونی باشید.

روز جهانی انیمه

انیمه چیست؟

انیمه کوتاه شدن واژه انگلیسی انیمیشن است که خاستگاه آن ژاپن است و در جهان بسیار پرطرفدار است. تاریخچه ساخت انیمه به اوایل قرن بیستم باز می‌گردد.

روز انیمه برای بسیاری از انیمه دوستان، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و توسط طرفداران انیمه در بسیاری کشورهای جهان جشن گرفته می‌شود و همچنین در اینروز جشنواره‌های مختلف برای طرفداران انیمه ژاپنی در آسیا، آمریکا و انگلیس برگزار می‌شود.

مهمترین انیمه‌ها

یکی از انیمه های معروف که طرفداران زیادی هم دارد انیمه حمله به تایتان است. از دیگر انیمه‌ها می‌توان به انیمه نانا، موربیتو: محافظ روح مقدس، گورن لاگان، تاکسی عجیب، دراگون بال، اسلم دانک، سیلور مون، برج خدا، پادشاهی، هیولا، کلاناد و .. اشاره کرد.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «١۵ آوریل روز جهانی انیمه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.