درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
سریال گانگستر نازنین من

سریال گانگستر نازنین من

سریال گانگستر نازنین من با بازی اوم ته گو، هان سون هوا و کوان یول در ژانر کمدی و رمانتیک است. ژانر سریال کره‌ای My Sweet Mobster کمدی و رمانتیک است.

سریال گانگستر نازنین من (My Sweet Mobster) با بازی اوم ته گو، هان سون هوا و کوان یول است که ۱۲ ژوئن ۲۰۲۴ از JTBC پخش شد. کارگردان سریال گانگستر نازنین من کیم یونگ هوان و کیم وو هیون می‌باشد.

یکی از سریال‌های هان سون هوا سریال چرا او است و یکی از فیلم‌های اوم ته گو هم فیلم آرمان شهر بتنی است. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال مافیای شیرین من یا گنگستر گوگولی من (놀아주는 여자) بپردازیم.

ژانر

کمدی/عاشقانه

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

 ۲۰۲۳

سال انتشار

۱۲ ژوئن ۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۱۶ قسمت

عنوان اصلی

My Sweet Mobster

 

پوستر سریال گانگستر نازنین من

داستان سریال گانگستر نازنین من

سریال گانگستر نازنین من داستان سو جی هوان با بازی (اوم ته گو) است که در گذشته رهبر یک گروه گانگستری بوده و حالا سعی می‌کند افراد خلافکار را به راه درست هدایت کند و گو اون ها با بازی (هان سون هوا) که یک یوتیوبر است که برای کودکان برنامه می‌سازد. ماجرای این دو و اتفاقاتی که رخ می‌دهد داستان سریال My Sweet Mobster است.

بازیگران سریال گانگستر نازنین من

عوامل و بازیگران سریال گانگستر نازنین من

بازیگران

اوم ته گو، هان سون هوا، کوان یول، کیم هیون جین، یانگ هیون مین، لی یو جون، مون دونگ هیوک، پارک جه چان، مون جی اون، لی بیونگ جون

کارگردان

کیم یونگ هوان و کیم وو هیون

تهیه کننده

-

نویسنده

نا کیونگ

موسیقی

مون سانگ نام
توزیع کننده JTBC

 

تصاویر سریال گانگستر نازنین من

اوم ته گو در نقش سو جی هوان
هان سون هوا در نقش گو اون ها
کوان یول در نقش جانگ هیون وو
سریال گنگستر نازنین من

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال گانگستر نازنین من» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.