زمان مطالعه: 1 دقیقه
ایده جالب و کاربردی برای عضلانی کردن بدن

ایده جالب و کاربردی برای عضلانی کردن بدن

 با مطالعه این مطلب 41 نکته و ایده جالب و کاربردی برای ساخت بيشتر و سریعتر عضلات یاد خواهيد گرفت. آقای...

 

muscular-body
muscular-body

با مطالعه این مطلب 41 نکته و ایده جالب و کاربردی برای ساخت بیشتر و سریعتر عضلات یاد خواهید گرفت. آقای ونیس دلمونته یکی از مشاوران بسیار مشهور بدنسازی در سراسر جهان است او تاکنون به بیشتر از 5000 فرد کمک کرده است تابه وزن ایده آل خود برسند. همچنین او یکی از مشاوران و محققان شکلات بارها و مکملهایی که حاوی اسپارتام و شیرینکنندههای مصنوعی هستند دوری کنید تا جایی که میتوانید از مکملهای با کیفیت از شرکتهای معتبر استفاده کنید.

muscular-body(2)
muscular-body(2)

30­: در هر شب حداقل 7 ساعت خواب بیوقفه داشته باشید. مطمئناً اگر بدانید که این خواب چه نقش مهمی در تعادل هورمون بدنتان دارد شگفتزده خواهید شد.

31­: با این برنامه تمرینی هرگز از تمرینزدگی و از دست دادن توده عضلانی خود نترسید. فکرتان را راحت نگه دارید.

32: در طول روز به مقدار لازم و کافی از آجیل و کره بادام زمینی و روغن ماهی و روغن زیتون و روغن نارگیل استفاده کنید تا هم از کافی بودن اسیدهای چرب ضروری برای بدن اطمینان حاصل کنید و هم بستر مناسبی برای تولید و ترشح هورمون تستسترون و دیگر هورمونهای عضله ساز فراهم آورید. یادتان باشد مصرف به اندازه چربی باعث حفظ سطوح تستسترون بدنتان خواهد شد.

34­: بعد از هر 12 تا 16 هفته تمرین مداوم یک هفته کاملاً استراحت کنید این کار به بدنتان اجازه میدهد تا ریکاوری مناسبی را تجربه کند و دوباره آماده ادامه تمرینات شود.

35­: همیشه برای تمرین خود برنامه داشته باشید. هرگز بدون برنامه وارد باشگاه نشوید.

36­: قبل از شروع هر جلسه تمرین 10 تا 15 دقیقه حرکات کششی انجام دهید.

37­: در هر ماه یک یا دو جلسه وقت برای فیزیوتراپی و ماساژ تراپی بگذاری تا از آسیبدیدگی دور مانده و بدنی کاملاً نرم و ریلکس داشته باشید.

38­: بعد از هر جلسه تمرین سخت دوش آب سرد بگیرید. هرچند که شوک دهنده است ولی بسیار مؤثر است. چند تحقیق نشان داده است که این عمل باعث ریکاوری عضلات میشود.

39­: حداقل یک گرم پروتئین به ازاء هر نیم کیلو از عضله خشک بدنتان در روز مصرف کنید هرچند که اطلاعات ضد ونقیض زیادی در مورد مقدار پروتئین مصرفی وجود دارد اما این نتایج هستند که مشخص میکنند کدام گفته صحیح است و بدنسازان زیادی را میشناسیم که به درستی این قانون قسم میخورند.

40­: هسته تمرینات خود را بر روی حرکات مادر و چند مفصل متمرکز کنید. حرکاتی نظیر اسکوات٬ ددلیفت٬ پرس سینه ٬ پلاور و شناسوئدی برایتان بهریتن هستند.

41­: تمرین با حریف تمرینی بزرگتر و قدرتمندتر از خود باعث میشود که همانگیزه خود را حفظ کنید و هم با او رقابت کنید تا بهتر و بهتر باشید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ایده جالب و کاربردی برای عضلانی کردن بدن» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.