زمان مطالعه: 1 دقیقه
معرفی سریال آقای ملکه

معرفی سریال آقای ملکه

روح یک سرآشپز امروزی در بدن ملکه چئورین در دوره چوسان می رود. این مجموعه جذاب تلویزیونی، 98 درصد رضایت مخاطبان را در پی داشته است.

یکی از سریال های کره جنوبی، سریال «آقای ملکه» است. معرفی این سریال را در این بخش از سریال های آسمونی در نظر گرفته ایم که در ادامه می بینید.

سریال آقای ملکه (Mr. Queen)، موضوع جذاب و تازه ای دارد. این سریال از تاریخ 12 دسامبر 2020 شروع شد و تا ماه فوریه 2021 ادامه داشت. کارگردان آقای ملکه، یون سونگ شیک است که از شبکه tvN به روی آنتن رفته است که 20 قسمت است.

سریال آقای ملکه
سریال آقای ملکه

داستان سریال آقای ملکه

در زمان حال، جانگ بونگ هوان (چویی جین هیوک) سرآشپز کاخ آبی (کاخ ریاست جمهوری کشور کره جنوبی) است. او که روح آزادمنشی دارد یک روز خودش را در بدن ملکه چئورین (شین هه سان) در دوره چوسان می‌یابد. شاه چئولجونگ، حاکم وقت، فردی آرام و خونسرد است و فقط نام پادشاه را یدک می‌کشد.

ملکه سون وون (به جونگ اوک)، همسر پادشاه فقید سانجو، قدرت اصلی را در اختیار دارد و پادشاه چئولجونگ را دست نشانده خود کرده‌است. برادر کوچکتر و جاه طلب ملکه، کیم جوا گون (کیم تائه وو) نیز تشنه قدرت است. ملکه چئورین سریع متوجه می‌شود که پادشاه چئولجونگ آنطور که به نظر می‌رسد نیست و چهره ای مرموز و مشکوک نیز دارد. در این بین، راز خودکشی ملکه هم مشخص می شود. در قسمت های مختلف سریال، اتفاقات جذابی رقم می خورد که بسیار جالب و دیدنی است.

اگر به دنبال سریال ژانر رمانتیک، تاریخی و کمدی هستید، حتما آقای ملکه را ببینید. ملکه یعنی نقش اصلی سریال، لحظه های خنده داری را بوجود می آورد که شما را ترغیب می کند قسمت های بعدی را هم ببینید.

بازیگران سریال آقای ملکه

  • شین هه سان - در نقش کیم سو یونگ (ملکه چئورین)
  • سو یون سل - در نقش کودکی کیم سو یونگ
  • کیم جونگ هیون - در نقش یی وون بیوم (پادشاه چئولجونگ)
  • کیم کانگ هون - در نقش یی وون بیوم

گالری تصاویر

شین هی سون
شین هی سون (Shin Hye sun) در نقش کیم سو یونگ (ملکه چئورین)
یو مین کیو در نقش شاهزاده یئونگ یونگ
یو مین کیو (Yoo Min kyu) در نقش شاهزاده یئونگ یونگ
نام این وو (Na In-woo) در نقش کیم بیونگ این
نام این وو (Na In-woo) در نقش کیم بیونگ این
کیم جونگ هیون (Kim Jung hyun) در نقش یی وون بیوم (پادشاه چئولجونگ)
کیم جونگ هیون (Kim Jung hyun) در نقش یی وون بیوم (پادشاه چئولجونگ)
سئول این آه در نقش جو هوا جین

سئول این آه (Seol In ah) در نقش جو هوا جین (صیغه اویی)

ملکه چئورین
ملکه چئورین
شین هی سون و کیم جونگ هیون
شین هی سون و کیم جونگ هیون
سریال جذاب آقای ملکه
سریال جذاب آقای ملکه
بازیگران سریال آقای ملکه
بازیگران سریال آقای ملکه
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «معرفی سریال آقای ملکه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.