کانال خبرفوری بزرگترین کانال تلگرام جهان ، 1.500.000 هزار مخاطب فقط در یک کانال!
کانال خبرفوری بزرگترین کانال تلگرام جهان ، 1.500.000 هزار مخاطب فقط در یک کانال!

کانال خبرفوری بزرگترین کانال تلگرام جهان، 1.500.000 هزار مخاطب فقط در یک کانال! با توجه به آخرین تغییرات در میزان رشد تعداد مخاطب در تلگرام، کانال خبر فوری با بیش از یک میلیون و پانصد هزار عضو پر مخاطب ترین کانال تلگرام در جهان است. به گزارش خبرفوری با توجه به آخرین تغییرات تعداد اعضای کانال های تلگرامی خبر فوری در رتبه اول کانال های تلگرام با 1ونیم میلیون مخاطب در میان همه کشورهای جهان قرار گرفته است. بررسی بازدید کانالها در 6 ساعت، نشان می‌دهد که کانال خبر فوری 340 هزار بازدید کننده وفادار دارد و این آمار بازدید در 24 ساعت از مرز 470 هزار بازدید مخاطب نیز می گذرد. کانال خبر فوری با آدرس https://t.me/akhbarefori در کنار انتشار اخبار از 60 رسانه معتبر و رسمی مجوز دار، مدتی است که فعالیت خود را نیز به صورت سایت خبری خود آغاز کرده است و سایت آن نیز به سرعت رتبه خود را در میان سایت های خبری بهبود می بخشد که تا روز انتشار این خبر رتبه سایت خبر فوری در الکسا زیر 500 می باشد. در حال حاضر در 8 بخش سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی، فناوری، استان ها و چندرسانه ای فعال است که می توان برای مشاهده آن به لینک http://www.Khabarfori.com مراجعه کنید. خبر فوری همچنین اپلیکیشن خود را نیز به تازگی در بازار عرضه کرده است که می توان برای دانلود آن به لینک دانلود اپلیکییشن «خبر فوری» به آدرس https://cafebazaar.ir/app/com.khabarfoori/?l=fa مراجعه کرد. خبر فوری بجز صفحه وب سایت، اپلیکیشن اندرویدی و کانال تلگرامی در اینستا به آدرس https://www.instagram.com/akhbare.fori در تویتر به آدرس https://twitter.com/AkhbarFori و در فیس بوک به آدرس https://www.facebook.com/khabarefori در یوتیوب به آدرس https://www.youtube.com/channel/UCJANVeqcT7fp09r5Qqb4hlw و در آپارات به آدرس http://www.aparat.com/akhbar.fori قابل پیگیری است. لازم به ذکر است رادیو سرنا نیز یکی دیگر از رسانه هایی است که با محتوایی تولیدی و سرگرم کننده است که برای مشاهده کانال آن به ادرس https://t.me/Sornanews و همچنین سایت رادیو سرنا http://www.radiosorna.com مراجعه کنید. اپلیکیشن رادیو سرنا نیز در بازار و گوگل با همین عنوان عرضه شده است که علاقمندان می توانند آن را از http://goo.gl/KGYV7Z دانلود نمایند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «کانال خبرفوری بزرگترین کانال تلگرام جهان ، 1.500.000 هزار مخاطب فقط در یک کانال!» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.