زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

ژوزف مورفی در 20 مه 1898 مصادف با 30 اردیبهشت 1277 در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و...

ژوزف مورفی در 20 مه 1898 مصادف با 30 اردیبهشت 1277 در ایرلند متولد شد به مدت پنجاه سال نویسندگی و تدریس و مشاوره و سخنرانی برای هزاران نفر در سراسر جهان کرد اگر می خواهید با ژوزف مورفی بیشتر آشنا شوید این بخش آسمونی را بخوانید چرا که بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف را منتشر می کنیم.

بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف
بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروفبیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

به گزارش آسمونی ژوزف مورفی تحصیلات عالی خود را در زادگاهش ایرلند و انگلستان به پایان رساند و دکترای علوم مختلف از قبیل الهیات و شیمی و فیزیک و غیره دریافت کرد. بعد از سالها پژوهش و تحقیق و مطالعه ادیان بزرگ جهان به این نتیجه رسید که انرژی و قدرت لایتناهی وجود دارد که می‌تواند زندگی انسانها را متحول سازد.

joseph-murphy
joseph-murphy

مورفی به مدت نیم قرن مردم دنیا را به آرامش و مهربانی و صلح و صفا فراخواند و حاصل تجربیات و آموخته‌های خود را به شکل کتاب و سخنرانی در دسترس عموم مردم قرار داد از جانب مردم و دوستداران روانشناسی و موفقیت استقبال بی نظیری شد در کلیسای علوم الهی در لس آنجلس به مدت 28 سال به سخنرانی پرداخت، حدود 1300 الی 1500 نفر در سخنرانی‌هایش هر یکشنبه حضور می‌یافتند. او روزانه به سخنرانی در برنامه‌های رادیویی پرداخت و محبوبیت فراوانی کسب کرد. او در سال 1976 به لاگونا هیلز، کالیفرنیا نقل مکان کرد، در آنجا به سخنرانیهایش در هر روز یکشنبه او ادامه داد.

بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف
بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف

درگذشت ژوزف مورفی

ژوزف مورفی در (16 دسامبر 1981) مصادف با (25 آذر 1360) درگذشت.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بیوگرافی ژوزف مورفی ، روانشناس و نویسنده معروف» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.