زمان مطالعه: 3 دقیقه
ایران با چه چالش‌هایی در انتقال بین‌المللی پول مواجه است؟

ایران با چه چالش‌هایی در انتقال بین‌المللی پول مواجه است؟

 جابه جایی پول از یک کشور به کشور دیگر از قدیم الایام مرسوم بوده و امروزه به دلیل گسترش صادرات و واردات و مبادلات عظیم در کشور‌ها این کار گسترش فراوانی یافته است.

 جابه جایی پول از یک کشور به کشور دیگر از قدیم الایام مرسوم بوده و امروزه به دلیل گسترش صادرات و واردات و مبادلات عظیم در کشور‌ها این کار گسترش فراوانی یافته است. انتقال پول از یک کشور به کشور دیگر می‌تواند به دلایل شخصی مانند زندگی اعضای خانواده در یک کشور و تأمین منابع مالی از طرف یکی دیگر از اعضای خانواده باشد یا به علت امور بازرگانی و تجاری اشخاص از یک کشور به کشوری دیگر...

 ایران با چه چالش‌هایی در انتقال بین‌المللی پول مواجه است؟
ایران با چه چالش‌هایی در انتقال بین‌المللی پول مواجه است؟

اما افراد در برخی از کشور‌ها از جمله ایران به دلیل تحریم نمی‌توانند به صورت مستقیم و بدون چالش، پول را به کشوری دیگر منتقل کنند و مجبورند از روش‌های دیگری استفاده نمایند. در این بخش از مقاله فراکنش به آدرس https://farakonesh.org/ می‌خواهیم به بزرگترین و اصلی‌ترین چالش‌هایی که افراد در انتقال پول از ایران به کشور‌های دیگر دارند با شما صحبت کنیم.

چالش‌های انتقال پول از ایران به کشور‌های دیگر

اصلی‌ترین معضلاتی که باعث سخت شدن حواله پول به ایران می‌شود به شرح زیر است:

تحریم علیه ایران

تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران در سال‌های اخیر تأثیرات مخرب فراوانی داشته که یکی از آن‌ها همین چالش انتقال مستقیم پول به کشور‌های دیگر است. بسیاری از بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ جهانی به دلیل تحریم‌ها اجازه‌ی همکاری با ایران را ندارند، که این موضوع ممکن است امکان انتقال پول را محدود نماید.

 

محدودیت بانک‌ها

بسیاری از بانک‌های بین‌المللی به دلیل ترس از تحریم‌ها و احتمال مسائل حقوقی و مالی، ارتباطات خود با بانک‌های ایرانی را محدود کرده‌اند. همین موضوع دقیقاً باعث بروز مشکلات فراوان در جابه جایی پول شده است..

عدم ثبات قیمت ارز

این موضوع به صورت مستقیم تأثیرات زیادی بر روی انتقال پول از ایران به کشور‌های دیگر دارد. نوسانات بازار ارز در ایران کشور‌های دیگر را دچار ترس می‌کند که باعث بروز مشکل در انتقال پول از ایران می‌گردد.

سیاست‌های حاکم بر ایران و تغییرات آن

سیاست‌های حاکم بر ایران و تغییراتی که در سیاست‌های بین‌المللی اعمال می‌شود، بر مشکل انتقال پول از ایران به کشور‌های دیگر می‌افزاید. اقدامات و تصمیمات حکومت‌ها قطعاً باعث تغییر در قوانین انتقال پول و معاملات بین‌المللی از سوی کشور‌های دیگر می‌شود.

 

از آنجا که شرایط مرتبط با انتقال بین‌المللی پول در حال تغییر است، توصیه می‌شود که اطلاعات معتبر را از مراجع رسمی و معتبری مانند فراکنش دریافت کنید و در صورت نیاز با متخصصان ما مشورت نمایید.

 ایران با چه چالش‌هایی در انتقال بین‌المللی پول مواجه است؟
ایران با چه چالش‌هایی در انتقال بین‌المللی پول مواجه است؟ 

انتقال پول از ایران به کشور‌های دیگر با فراکنش

یکی از مجموعه‌های مورد اطمینان در کشور ایران برای حواله پول به خارج از کشور با بالاترین ضریب امنیت و بدون ایجاد هیچ مشکلی، مجموعه فراکنش است. در این مجموعه روش‌های کاملاً کاربردی و مطئنی وجود دارد که به واسطه‌ی آن‌ها می‌توانید با خیالی آسوده و بدون کمترین دغدغه‌ای پول‌های خود را جا به جا کنید. با ورود به سایت farakonesh.org می توانید تمام شرایط و ضوابط مربوط به حواله پول را ببینید و با اطمینان خاطر کامل به انتقال پول‌هایتان از ایران به کشورهای دیگر اقدام کنید.

 

اما باید بدانید که فراکنش از چه روش‌هایی پول را به صورت بین‌المللی جا به جا می‌کند؟

۱. ارز دیجیتال

همانطور که می‌دانید در سال‌های اخیر مبادلات ارز‌های دیجیتال و استفاده از آن‌ها به عنوان پول رایج هر کشور، بسیار طرفدار پیدا کرده و از آنجایی که بستر بسیار مطمئن و امنی دارد، چه برای افراد عادی، چه برای تجار بزرگ، محلی امن برای انتقال پول به روش بین‌المللی است. فراکنش به وسیله‌ی این روش با جابه جایی ارز دیجیتال و حواله نقدی، کار را برای شما اسان می‌کند.

۲. پرفکت‌مانی

ثبت نام در پرفکت‌مانی و احراز هویت در آن در ابتدا سخت است اما اگر این کار را انجام دهید انتقال پول‌هایتان به وسیله این روش بسیار ساده می‌شود. شما به وسیله‌ی پرفکت‌مانی می‌توانید پول‌هایتان را در شرکت‌هایی که از این مدل استفاده می‌کنند جابه جا نمایید.

۳. حواله بین بانکی

همانطور که در یک کشور حواله‌های بین بانکی به راحتی قابل جابه جایی هستند، شما می‌توانید از طریق سوئیفت، حواله بین بانکی بین‌المللی را جابه جا نمایید. این روش بسیار مطمئن است و در همه جای دنیا بانک‌ها با حواله‌های بین‌المللی سر و کار دارند. تنها موضوعی که باید در این مدل مد نظر قرار دهیم این است که کارمزد‌های مربوط به روش بالا بوده و فقط برای حواله‌های بزرگ به صرفه است.

جمع ‌بندی

گروه فراکنش سالیان زیادی است که به واسطه‌ی کارشناسان خبره‌ی خود در زمینه‌های مختلف انتقال پول بین‌المللی فعالیتی گسترده دارد. این محموعه سفارشات شما را به صورت ۲۴ ساعته در تمام روز‌های هفته حتی جمعه‌ها انجام می‌دهد و تمام ارز‌های جهانی مانند یورو، دلار، یوان و... را پشتیبانی می‌نماید. اگر می‌خواهید فقط با یک مجموعه کار کنید که دیگر دغدغه‌ی مسائل مربوط به جابه جایی پول را به صورت بین‌المللی نداشته باشید، پیشنهاد ما به شما فقط فراکنش است..

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ایران با چه چالش‌هایی در انتقال بین‌المللی پول مواجه است؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.