درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
20 مارس ، روز جهانی شادی

20 مارس ، روز جهانی شادی

رسیدن به شادی و امید یکی از آرزوهای همیشگی بشر بوده است. از سال 2012، 20 مارس هر سال، توسط سازمان ملل به عنوان “روز جهانی شادی” در نظر گرفته شده است.

 

روز جهانی شادی - international day of happiness
روز جهانی شادی - international day of happiness

آسمونی: یکی از اصلی ترین دلایل بیماری های روحی، کاهش شادی و نشاط است که به مرور تاثیرات بسیار منفی و جبران ناپذیری بر سلامت جامعه وارد خواهد کرد. شادی، در روابط اجتماعی و جنبه های مختلف زندگی تاثیرگذار خواهد بود که با فقدان آن، شاهد بروز افسردگی و در پی آن عدم رشد و پیشرفت در جامعه خواهیم بود.

انتخاب این روز، به همبستگی بیشتر افراد در ایجاد جهانی شاد و پر نشاط، کمک شایانی خواهد نمود که نیازمند برنامه‌ریزی های بلند مدت در جامعه است.

در نظرسنجیِ شادترین کشور جهان، “فنلاند” در جایگاه نخست قرار دارد و پس از آن کشورهای نروژ، دانمارک، ایسلند، سوئیس، هلند، کانادا، نیوزیلند، سوئد و استرالیا، قرار گرفته اند. در این بین ایران در جایگاه صد و هشتم قرار دارد.

نظر خود را درباره «20 مارس ، روز جهانی شادی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره 20 مارس ، روز جهانی شادی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.