زمان مطالعه: 1 دقیقه
بهترین مکان خانه برای نصب مودم وای فای

بهترین مکان خانه برای نصب مودم وای فای

وای فای از جمله ابزارهای ویژه است که امکان اتصال سیستم‌ها به یکدیگر و همچنین امکان اتصال به اینترنت را فراهم می‌کند. در صورتی که با استفاده از یک مودم بی‌سیم به اینترنت متصل شده‌اید، در واقع از یک فناوری وای فای استفاده کرده‌اید.

بهترین مکان خانه برای نصب مودم وای فای کجاست؟ وای فای از جمله ابزارهای ویژه است که امکان اتصال سیستم‌ها به یکدیگر و همچنین امکان اتصال به اینترنت را فراهم می‌کند. در صورتی که با استفاده از یک مودم بی‌سیم به اینترنت متصل شده‌اید، در واقع از یک فناوری وای فای استفاده کرده‌اید. این فناوری با استفاده از سیگنال‌های رادیویی که به اطراف منتشر می‌شود کار خواهد کرد. با آسمونی همراه باشید.

  • وارد تنظیمات پیشرفته گوشی شوید.
  • بعد از اینکه وارد تنظیمات شدید Wifi developer options رو انتخاب کنید.

  • دنبال گزینه‌ای به اسم Nearby Wi-Fi Information باشید ؛ بعد از ضربه روی این گزینه با مجموعه‌ای از اعداد روبه‌رو می شوید.
    + اگر عدد تو نقطه‌ای از خونه از -65 بزرگ تر بود (مثلا -50) یعنی اون نقطه اتصال قوی تری دارید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بهترین مکان خانه برای نصب مودم وای فای» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.