زمان مطالعه: 1 دقیقه
اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی

اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی

برنامه اطلاعات پروازهای امروز فرودگاه امام خمینی اعم از هواپیما، شماره پرواز، تریخ و زمان پرواز را در این پست مشاهده کنید.

وضعیت پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه امام خمینی برای مسافرانی که قصد ورود به و یا خروج از کشور  را دارند حائز اهمیت است. افرادی که در داخل ایران نیز مسافری دارند و می خواهند به استقبال او بروند می توانند وضعیت پروازهای ورودی را بررسی کنند تا به موقع برسند.

لیست پروازهای خارجی از فرودگاه امام هر لحظه آپدیت می شود و شما می توانید اطلاعات مربوط به ساعت پرواز و همچنین میزان تاخیر در پرواز را در لینک زیر مشاهده نمایید. لیست زیر شامل اطلاعاتی مانند نام هواپیمایی، شماره پرواز، زمان طبق برنامه، زمان واقعی، مبدا، وضعیت هواپیما، ملاحظات و وضعیت هوا را مشاهده کنید.

مشاهده آنلاین پروازهای فرودگاه امام خمینی

آدرس و شماره تماس فرودگاه امام خمینی

آدرس بزرگراه خلیج فارس - کیلومتر ۳۰ - شهر فرودگاهی امام خمینی(ره)
تلفن مرکز اطلاعات پرواز 096330
مدیریت ترمینال ورودی امام 02151007212
مدیریت ترمینال خروجی امام 02151007414
ایمیل
csr@ikac.ir
کدپستی
1838143760

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.