زمان مطالعه: 2 دقیقه
بررسی بهترین هتل‌های دنیا

بررسی بهترین هتل‌های دنیا

بسیاری از افراد در صورت سفر ترجیح می‌دهند که در طبیعت و در چادرها اقامت کنند. اما بخش قابل توجهی از مردم هم...
بسیاری از افراد در صورت سفر ترجیح می‌دهند که در طبیعت و در چادرها اقامت کنند. اما بخش قابل توجهی از مردم هم علاقه زیادی به اقامت در هتل‌ها و استفاده از امکانات فوق العاده ، آسایش و راحتی و تفریگاه‌های این چنینی را دارند. در واقع یکی از زیبایی‌های سفر، مجلل بودن هتل و برخورداری از امکانات فوق العاده است. اما چطور می‌توان بهترین هتل‌های دنیا را پیدا کرد؟ در این نوشته 4 تا از بهترین هتل‌های دنیا را با شما بررسی می‌کنیم.

بررسی بهترین هتل‌های دنیا
بررسی بهترین هتل‌های دنیا

هتل مجلل بانیان تری

اولین شعبه این هتل در پوکت تایلند بود و بعد طی مدتی کوتاه فعالیت خود را در سایر شهرهای تایلند هم آغاز کرد. ایده اصلی تشکیل این هتل از کلر چیانک و همسرش هو کوان پینگ بوده است. اولین شعبه این هتل در سال 1994 شکل گرفت و امروزه دارای 36 شعبه در سراسر کشور است. خبرها حاکی از این است که آن‌ها قصد دارند شهبه چین و مراکش را هم به زودی افتتاح کنند. این هتل دارای 28 شعبه در سراسر جهان است و به خاطر خدمات ارزنده شان بیش از 700 جایزه دریافت نموده اند. افرادی که علاقه زیادی به ویلاهای گرمسیری دارند و از باغ‌های استوایی لذت میبرند عاشق این هتل خواهند شد.

هتل فوق العاده هایت

به راستی می‌توان هتل های هایت را یکی از مجلل ترین هتل‌های جهان دانست که بیش از 587 شعبه از آن در سراسر جهان در حال فعالیت می‌باشند. اگر به سفرهای حوزه خلیج فارس علاقه دارید، می‌توانید از خدمات این هتل استفاده کنید زیرا شعب آن در خاورمیانه و خصوصا کشورهای حاشیه خلیج فارس فعال می‌باشد. این هتل‌ها در ابتدا توسط رابرت هایت وان دن و جک دایر کروچ ایجاد شد اما می‌توان به نحوی این حجم از موفقیت ایجاد شده برای این هتل را از صاحب در حال حاضر آن‌ دانست یعنی جی پریتزکر.

هتل زنجیره‌ای جمیرا

اولین شعبه این هتل در سال 1997 ایجاد شد و صاحب امتیاز آن یکی از شرکت‌های اهل دبی است. هم اکنون 30  شعبه از هتل‌های جمیرا در سراسر جهان وجود دارد. همچنین این هتل طی حدود 20 سال فعالیتش تعداد زیادی از جوایز در این زمینه را به خود اختصاص داده است. از جمله مهم‌ترین هتل‌های زیرمجموعه جمیرا که بسیار شناخته شده است، می‌توان هتل‌های برج العرب ، هتل ساحلی مدینه و ... را نام برد.

هتل‌ شگفت انگیز پنینسولا

یکی از معدود هتل‌های بزرگ جهان است که شعبه‌های اندکی را تا به الان راه اندازی کرده است. مجموعا 10 شعبه از این هتل در جهان وجود دارد. اولین شعبه این هتل در سال 1928 راه اندازی شد. یکی از دلایلی که سبب محبوب شدن این هتل شده است استفاده از خودروهای بسیار لوکس برای میهمانان و نحوه برخورد بسیار عالی کارکنان آن است.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بررسی بهترین هتل‌های دنیا» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.